Problemen bij Brazilië: einde WK voor twee spelers

Foto: Problemen bij Brazilië: einde WK voor twee spelers

De lappenmand van Brazilië blijft maar verder vollopen. Sterker nog: voor zowel spits Gabriel Jesus als linksback Alex Telles zit het toernooi er al op.

Jesus en Telles kregen gisteren een kans in de basis bij het veredelde b-elftal van Brazilië tegen Kameroen (1-0 verlies) en liepen daarbij een blessure op. Ze kunnen beiden niet meer in actie komen dit WK. Na onderzoek door de medische staf is voor zowel Jesus als Telles geconstateerd dat de ernst van hun knieblessures dermate ernstig is dat ze vervroegd huiswaarts moeten keren.

Neymar

Daar tegenover staat goede hoop dat Neymar in de achtste finale terug gaat keren bij Brazilië. “We hebben 72 uur tot de volgende wedstrijd dus de mogelijkheid is aanwezig dat hij kan spelen. Hij gaat zaterdag voor het eerst weer op het veld met de bal trainen en het is belangrijk om te kijken hoe hij daarop reageert”, zegt teamarts Rodrigo Lasmar over Neymar, die de laatste twee groepsduels miste door een enkelblessure.

Brazilië speelt maandag om 20:00 uur Nederlandse tijd tegen Zuid-Korea in de achtste finales van het WK in Qatar.

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:45
19+
Italiaanse media laten zich massaal horen na Feyenoord-zege
23:28
430+
‘Feyenoord steenrijk na paniektransfer in januari’
23:12
7+
Einde van Virgil van Dijk? Europa gaat he-le-maal los over Oranje-aanvoerder
22:55
44+
‘Ajacieden zien liever Feyenoord goed presteren dan PSV’
22:37
4+
Nederlanders vegen Real Madrid op: “100 miljoen en Ballon d’Or!”
22:19
134+
‘Toch nog flinke smet op fraaie Feyenoord-avond’
22:00
78+
Fabregas onder de indruk: “Verdiende overwinning Feyenoord”
21:43
21+
Feyenoord-sterkhouder straalt: “Een magische avond!”
21:26
8+
Oude Eredivisie-bekende tegen Ajax: “Team in transitie”
21:08
9+
Zorgen voor Seedorf in Brazilië: “Iedereen zei nee”
20:52
91+
Heel Nederland zegt hetzelfde over machine Feyenoord: “Een cheatcode”
20:40
264+
Buitenland in shock door ‘krankzinnige speler’ Feyenoord
20:26
193+
Van der Sar spreekt zich uit tegen beleid Jordi Cruijff: “Op de goede weg?”
20:15
210+
Ajax-Hajduk Split op laatste moment ‘in gevaar’
20:11
22+
Genieten van Feyenoord: “Ze hebben individuele klasse”
19:54
44+
Feyenoord-achterban is er klaar mee: wijzen allemaal verrassende dissonant aan
19:48
519+
‘Frenkie de Jong verkocht voor 60 miljoen’
19:36
413+
Italië met open mond: ‘Wie ís die tovenaar van Feyenoord?’
19:23
23+
‘Megatransfer Feyenoorder door glansrol in CL’
19:08
14+
Gio trekt duidelijke conclusie voor Feyenoord-Como: “Aangepast”

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie