Wilfred Genee vreest niet voor een moeizame verstandhouding met Talpa-baas John de Mol. De onderhandelingen verliepen scherp, maar de presentator van Vandaag Inside voorziet geen problemen in de toekomst.
Vandaag Inside-presentator voorziet geen problemen
Genee, Johan Derksen en René van der Gijp verlengden eerder dit jaar hun contract bij Talpa. Naar verluidt steeg hun salaris van 1,2 tot 1,4 miljoen euro per jaar. Derksen onthulde eerder dat De Mol het bloed van Genee, die de onderhandelingen voor het trio opeiste, sindsdien wel kan drinken.
In Weekend spreekt Genee zich uit: “Dat was John de dag erna alweer vergeten. Hij kan zelf toch ook hartstikke scherp onderhandelen? Ik denk dat hij daar helemaal geen moeite mee had. Maar we zijn redelijk koppig allebei.” Of er ruzie is ontstaan? “Nee, dat valt allemaal wel mee. Johan mag het graag een beetje overdrijven. Ik moet zeggen dat het uiteindelijk best soepel verlopen is.”
“We moesten in het begin even aftasten en daarna kwamen we er redelijk snel uit”, aldus Genee. De vrijdagavond zorgden wel voor discussie. “Alleen René en ik vroegen ons af of we de vrijdagavonduitzending wel extra moesten doen. Of dat niet ten koste zou gaan van het programma. Maar uiteindelijk zaten we op een miljoen kijkers en werkte het dus toch wel. Ik moet zeggen: dit succes had ik ook niet verwacht.”
Spelen de Oranje Leeuwinnen gelijk tegen Portugal?
*Odds zijn onderhevig aan verandering.
Eens met Genee?
- Ja
- Nee