Erik ten Hag vreest voor een zware blessure voor Donny van de Beek. Na het competitieduel met AFC Bournemouth (3-0 zege) beaamde de manager van Manchester United dat de eerste signalen zorgelijk zijn.
Van de Beek begon dinsdagavond in de basis bij Manchester United, maar moest al voor rust naar de kant. De middenvelder greep naar zijn knie na een duel met Bournemouth-verdediger Marcos Senesi (ex-Feyenoord) en moest zich kort daarna laten vervangen. De angst bestaat dat hij een zware blessure heeft opgelopen.
Viaplay wilde na afloop weten of er al iets meer bekend is over de kwetsuur van Van de Beek. Ten Hag verklaarde daar het volgende over: “Nee, dat zullen we moeten afwachten. Het duurt minimaal 24 uur voordat je dat goed kunt vaststellen, maar het zag er inderdaad niet heel erg goed uit.”
Ten Hag kan ondanks deze domper terugkijken op een mooie avond. Niet alleen werd Bournemouth met duidelijke cijfers verslagen, maar bovenal mengt de club zich steeds meer in de topvier van de Premier League. Met wedstrijden tegen Arsenal en Manchester City in aantocht valt deelname aan de titelstrijd niet uit te sluiten.
Op welke positie gaat United eindigen?
- Ze pakken de titel
- Tweede
- Derde
- Vierde
- Vijfde
- Zesde of lager