“Toen ik het nieuws zag dat PSV interesse had, besloot ik hem te appen”

Foto: “Toen ik het nieuws zag dat PSV interesse had, besloot ik hem te appen”

Ben Sahar blijkt een rol gespeeld te hebben in de transfer van Eran Zahavi naar PSV. Sahar speelde in het verleden zelf in de Eredivisie en nam meteen contact op met Zahavi toen bleek dat PSV geïnteresseerd was in zijn diensten.

“Toen ik het nieuws zag dat PSV interesse had, besloot ik om hem te appen en hem te adviseren om deze kans te pakken. Ik ken Nederland, de Eredivisie en PSV. Ik ben blij dat hij ook daadwerkelijk voor deze aanbieding is gegaan”, vertelde Sahar aan Voetbal International.

“Eran Zahavi is voor mij een topspeler. De laatste jaren heeft hij heel veel gescoord en dat komt door hoe hij is als persoon. Het is echt ongelooflijk hoe hard hij werkt, hoe graag hij wil leren. Eran is altijd scherp, altijd hongerig om meer doelpunten te maken. Maar hij is niet alleen een doelpuntenmaker: hij is ook een echte leider. Dat is heel belangrijk voor PSV, dat veel jonge spelers heeft. Eran brengt niet alleen goals en assists, hij helpt een ploeg ook op andere manieren”, aldus Sahar.

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie