Donderdagavond speelt PSV een uitwedstrijd tegen PAOK, in Thessaloniki. Dit terwijl er vandaag in Griekenland werd aangekondigd dat het land weer in een gedeeltelijke lockdown (met een avondklok) gaat, vanwege het coronavirus.
Bij PAOK vreesde men dan ook dat de wedstrijd tegen PSV helemaal niet door zou kunnen gaan. De clubleiding snelde zich naar Nikos Hardalias, de minister van volksgezondheid in het land, maar hij kwam uiteindelijk met een duidelijke boodschap: er mag, kan en zal gewoon gevoetbald gaan worden. Dat schrijven de Griekse media.
Griekenland gaat vanaf vandaag (dinsdag) maar liefst een maand in lockdown. In de meest zwaar getroffen landen moeten onder meer horecazaken, musea en bioscopen de deuren sluiten. De avondklok geldt van middernacht tot 05:00 uur ‘s ochtends.
Eigenlijk zou er gedurende zo een lockdown ook niet gevoetbald moeten worden
- Eens
- Oneens