Vertrokken PSV’er: “Wel even gedacht dat ze het leplazarus konden krijgen”

Soccernews

In 2008 won PSV de vierde opeenvolgende landstitel. Stan Valckx moest destijds echter vertrekken als technisch manager, waarna het kampioenschap jarenlang in de prijzenkast ontbrak. Naar eigen zeggen leverde dat geen leedvermaak op.

“Natuurlijk heb ik wel even gedacht dat ze het leplazarus konden krijgen, maar uiteindelijk had ik met slechts één persoon een probleem, met directeur Reker”, vertelt Valckx aan [i]De Volkskrant[/i]. “De club is me lief. Ik voetbalde een week na mijn vertrek alweer bij oud-PSV mee. PSV blijft toch mijn club, met VVV uit Venlo dan, waar ik met inzet van mijn internationale contacten help om een zo goed mogelijk elftal op de been te brengen.”

Dit seizoen werkte Valckx in dezelfde rol bij Anorthosis Famagusta op Cyprus, maar twee maanden geleden sneuvelde hij evenals trainer André Paus. “Het was goed leven en de stemming was halleluja. Totdat de president een rare beslissing nam. We stonden derde, terwijl de doelstelling een plaats bij de eerste drie was. Jammer, ik had het graag afgemaakt.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

18:10
5+
‘Reiziger laat grote kans liggen bij Jong Oranje’
17:50
2+
Hansma haalt oude bekende nu naar Heerenveen
17:30
7+
Bedrijvig NEC presenteert volgende aanwinst
17:09
10+
Trots Napoli presenteert ‘King Kev’
16:50
21+
Kieft en Gijp reageren op Nederlandse toptransfer: ‘Kan valkuil zijn’
16:30
14+
‘Weerzinwekkende’ Bellingham zorgt voor onbegrip in Engeland
16:14
903+
‘Wouter Goes voor recordbedrag naar Feyenoord’
16:11
15+
Olij niet bang voor concurrentie: “Niet raar voor een topclub”
16:04
165+
Op welke zender kijk je Jong Finland – Jong Oranje live?
15:52
28+
Alexander-Arnold verrast vriend en vijand tijdens Real-presentatie
15:33
59+
Moeizame gesprekken tussen PSV en Sparta: “Ver uit elkaar”
15:15
18+
Simons maakt volgende stap: “Klaar voor het topniveau”
15:00
186+
‘Ajax-flop regelt terugkeer Dusan Tadic’
14:40
56+
‘Overbodige Feyenoorder medisch gekeurd bij FC Twente’
14:20
74+
‘FC Twente probeert PSV te beroven van aanvaller’
14:07
74+
Explosieve onthulling over De Ligt: ‘vrienden woedend’
14:00
97+
Kenneth Taylor laat zich uit over toekomst bij Ajax
13:40
47+
‘FC Utrecht plukt groot talent weg bij Bayern München’
13:20
100+
”Gedroomde’ Giménez-opvolger niet naar Feyenoord’
13:00
66+
‘Ajax krijgt stevige Argentijnse concurrentie’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie