Kieft laakt Van Gaal: ‘Keepers gaan met angst en beven de competitie weer in’

Foto: Kieft laakt Van Gaal: ‘Keepers gaan met angst en beven de competitie weer in’

Louis van Gaal heeft nog altijd geen duidelijkheid gegeven wat betreft zijn eerste keeper op het WK in Qatar. Meerdere keepers lijken daar nog voor in aanmerking te komen, maar voorlopig houdt Van Gaal zijn kaken stijf op elkaar. Dit tot ergernis van Wim Kieft, die vindt dat de bondscoach van Oranje meer duidelijkheid moet geven.

Kieft stelde in het programma Veronica Offside dat Remko Pasveer twee goede interlands heeft gekeept, maar dat Van Gaal dat ook best mag laten weten. “Zeg nou gewoon: die jongen is 38, heeft zijn eerste twee interlands gespeeld en het gewoon heel goed gedaan.” Volgens Kieft draait Van Gaal er teveel om heen. “Spreek gewoon een beetje vertrouwen uit. Nu moeten alle die keepers de komende weken met angst en beven de competitierondes in.”

Ook op de houding van Van Gaal heeft Kieft de nodige kritiek. “Ik blijf me elke keer verbazen over hoe blij hij met zichzelf is. Dan denk ik: verdomme man, je bent een hartstikke goeie trainer. Dat vind ik echt, met een geweldige carrière. Maar elke keer wil je maar benadrukken hoe geweldig je zelf bent. 

TIP: Pak 14x je inzet bij een wereldtitel voor Nederland!

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

19:05
1+
‘Gefrustreerde Feyenoorder vertrekt alsnog’
19:00
8+
‘Steijn in de wolken na Mislintat-nachtmerrie’
18:47
27+
Hwang doet Feyenoord grote transferbelofte
18:31
21+
Farioli: “We weten dat ze gaan vechten”
18:15
7+
“Bij Feyenoord zag ik geen perspectief voor het komende halfjaar”
18:00
123+
‘Priske blijft bij Feyenoord’
17:48
31+
Bosz looft PSV-nieuweling: “Gif in zijn donder”
17:34
187+
Loting KNVB Beker: AZ en PSV ontlopen elkaar
17:16
111+
Telegraaf onthult ‘echte reden’ waarom VAR van PSV – Feyenoord af werd gehaald
17:00
12+
VAR-HOBBYISTEN, typisch Ajax en Priske OUT!?
16:48
116+
‘Boscagli wil niet verder bij PSV’
16:37
88+
Ajax moet kiezen en schrijft Matheus niet in
16:28
31+
Priske hamert op professionaliteit van spelers
16:13
54+
Van Dijk haalt uit naar Engelse pers
15:57
50+
Farioli positief over nieuwelingen én vertrokken spelers
15:15
55+
Feyenoord schrijft Hartman niet in voor de Champions League
15:12
15+
Salah-Edinne en Rensch hadden contact: “Als de mogelijkheid er is, moet je naar de club komen”
14:45
128+
‘Nieuwe toptransfer voor Xavi Simons’
14:32
68+
‘Spaanse spits ziet overstap naar PSV niet zitten’
14:25
36+
Moder eerlijk over situatie Feyenoord: “We staan een beetje laag in de competitie”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie