Eerlijke David Luiz: ‘We zijn fysiek niet goed genoeg’

Foto: Eerlijke David Luiz: ‘We zijn fysiek niet goed genoeg’

Arsenal boekte woensdagavond de zesde competitiezege van dit seizoen. The Gunners wonnen in eigen huis met 2-0 van de rivaal Manchester United. David Luiz was deze wedstrijd een van de uitblinkers en was na afloop van de wedstrijd erg eerlijk tegenover BT Sport.

De eerste helft domineerde Arsenal de wedstrijd, Nicolas Pépé en Sokratis Papastathopoulos waren beide verantwoordelijk voor de doelpunten in het eerste bedrijf. Na rust werd het allemaal minder bij het team van Mikel Arteta, dit zag David Luiz ook. “We hebben een geweldige eerste helft gespeeld en het is een zeer belangrijke en volwassen overwinning. Maar we moeten wel zo eerlijk en nederig zijn om toe te geven dat we fysiek niet goed genoeg zijn. Dat hebben we tegen Chelsea laten zien in de tweede helft en dat hebben we vandaag ook weer laten zien na rust.”

Afgelopen zondag, in de wedstrijd tegen Chelsea, was er ook al sprake van een verval in de tweede helft, wat resulteerde in een 1-2 nederlaag. “Maar als je fysiek niet goed genoeg bent, moet je met je hart spelen”, aldus David Luiz. De 32-jarige Braziliaan is zich bewust van het feit dat Arsenal op dit moment te maken krijgt met veel veranderingen.

“We kunnen niet van nu naar tien in één dag, week of maand. Maar het prachtig om te zien hoe de kinderen beginnen te begrijpen welke toewijding je moet hebben en wat je allemaal moet doen om grote dingen te bereiken in het leven en in het voetbal. Ik denk dat we dat vandaag hebben laten zien. We gaan grote dingen laten zien in de toekomst, maar stapje voor stapje”, zei David Luiz. Die erg te spreken is over de nieuwe coach, Mikel Arteta. “Ik heb het vorige week al gezegd, maar Mikel is een geweldige coach. Hij brengt een filosofie waarin ik geloof. Hij kan elke speler beter maken.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

21:54
10+
‘Zou het niet aan Noa Lang zelf liggen?’
21:37
1277+
‘Bliksemterugkeer Godts naar Eredivisie’
21:21
231+
‘Promotie Ouazane na ruzie bij Ajax’
21:04
13+
‘Toekomst Nigel de Jong stiekem onthuld bij ESPN’
20:48
4+
Dit zijn alle duels in de tweede speelronde van de Champions League
20:31
66+
Vermoedelijke opstelling PSV tegen RB Leipzig: Bosz zet het om
20:15
28+
‘Schorsing bij NEC na drama tegen Ajax’
19:58
34+
Op welke zender kijk je Feyenoord – Como?
19:42
182+
‘Ontslag bij KNVB na incident met Ruben van Bommel’
19:25
26+
Op welke zender kijk je RB Leipzig – PSV?
19:10
596+
‘Ajax klaagt Al-Hilal aan voor oplichting’
18:47
35+
“Tegenstanders gaan niet meer met angst richting Ajax”
18:30
17+
PSV blij met UEFA: gehoor gegeven aan verzoek
18:13
78+
‘Ajax heeft eigen ‘Raheem Sterling’ in selectie’
17:55
14+
Dit vindt men in Amerika van MLS-debuut Malacia
17:38
13+
United-icoon Gary Neville komt met opvallend Man City-verzoek
17:21
103+
‘KNVB drukt nu al stempel op Groningen-Ajax met bizarre beslissing’
17:04
47+
Nederlands toptalent maakt veel indruk: “Echt een beest”
16:45
30+
Veelbesproken interview Tadic krijgt onverwachts staartje
16:27
189+
Barça-fans unaniem over toekomst van Frenkie de Jong: “Het is tijd”

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie