Waterman op huurbasis naar Viking FK

Soccernews

Boy Waterman speelt tot 1 augustus op huurbasis voor Viking FK. De Noorse club huurt de doelman van AZ. Na 1 augustus gaan beide clubs en Waterman opnieuw om de tafel om te bespreken of van de optie tot koop gebruik gemaakt gaat worden. Vikings technisch directeur Egil Østenstad is tevreden met het aantrekken van de sluitpost.

“Dit is voor ons een oplossing op korte termijn”, aldus technisch directeur Østenstad op het digitale thuis van Viking. “Het geeft ons ook de mogelijkheid de overgang definitief te maken als we willen.” Woensdag zal de 26-jarige Nederlander nog een medische keuring ondergaan en mogelijk zal hij donderdag in een oefenwedstrijd tegen Odd Grenland zijn eerste wedstrijd kunnen spelen. “Ik denk dat hij dan kan spelen”, aldus Østenstad.

Waterman was in eerste instantie verhuurd aan ADO Den Haag. Maar bij ADO kwam de voormalig jeugdinternational weinig aan spelen toe, waardoor AZ hem toestemming gaf om met andere clubs te praten. “Daarom is dit een goede stap”, zei technisch directeur Marcel Brands in [i]Voetbal International[/i]. “Toen we hem aantrokken zat hij nog bij de selectie van het Nederlands elftal. Dat niveau moet hij weer proberen te halen. Boy is een goede keeper, maar hij heeft natuurlijk wedstrijdritme nodig.”

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:45
19+
Teleurstelling bij Oekraïne na nederlaag tegen Oranje: “Heel goed team”
23:25
29+
Guardiola laat zich uit over debuut Reijnders bij City
23:05
50+
‘Transferwaarde Jong Oranje-ster stijgt in één klap’
22:45
58+
Reiziger volledig door de mangel gehaald: “Ik had niet geluisterd”
22:26
123+
Dit bedrag ontvangt Ajax voor Mislintat-miskoop
22:04
30+
Reiziger vol lof voor Oranje-uitblinkers na ontsnapping op EK
21:43
107+
Ajax legt eerste bod neer voor volgend transfertarget
21:32
28+
Jong Oranje-uitblinker scoorde na opmerkelijk moment in de rust
21:24
343+
‘Gruwelijk Raúl Moro-drama voor Ajax’
21:03
54+
Botsing over ‘levensgevaarlijk’ moment bij Jong Oranje: “Hou toch op, man!”
20:47
0+
Caluwé rooft verdediger weg bij Willem II
20:34
272+
‘Michael Reiziger haat één Eredivisie-club’
20:23
54+
‘Einde EK Onder-21 voor speler Jong Oranje’
20:16
32+
Reijnders debuteert met zege bij City op WK voor clubs
20:09
332+
‘Goes en Milambo naar huis na schandaal’
19:53
27+
Jong Oranje wint nu wél en bereikt kwartfinale EK
19:30
43+
Feyenoord neemt afscheid van overbodige aanvaller
19:10
18+
Excelsior vindt opnieuw versterking bij Vitesse
18:45
69+
‘Ontslag na Jong Oranje-Jong Oekraïne, niet van Reiziger’
18:43
197+
‘Feyenoord-drama ontvouwt zich tijdens Jong Oranje – Oekraïne’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie