FC Twente heeft Jan Streuer aangesteld als nieuwe technisch directeur. Het dienstverband zal maximaal één jaar duren, maar hij mag wel direct aan de bak.
Streuer moet een nieuwe technisch directeur benoemen en zal een bijna volledige selectie moeten samenstellen. “Er gebeurt nog helemaal niets”, stelt clubwatcher Tijmen van Wissing in De Oosttribune op RTV Oost. “Hoeveel spelers ze nog onder contract hebben? Dat ligt er een beetje aan of je de optie van Berggreen bijvoorbeeld nog gaat lichten. Maar je hebt vier à vijf basisspelers. Dus er is veel werk te verrichten.”
Oud-trainer Jan van Staa: “Misschien is dat op de achtergrond wel aan de hand. Maar het gaat er met name om: als dat langer gaat duren, wordt de markt ook weer anders. In de voorbereiding moet je wel een elftal hebben.” Zij deden hun uitspraak overigens vóór de aanstelling van Streuer als ‘td’.
Waar ligt de prioriteit?
- Achterin
- Op het middenveld
- In de aanval