‘Grote knoop doorgehakt bij Oranje’

Foto: ‘Grote knoop doorgehakt bij Oranje’

Het Nederlands elftal is dankzij een 2-0 zege op Qatar groepswinnaar geworden. Overtuigend was het optreden opnieuw niet, maar volgens Voetbal International is een groot vraagteken weggenomen.

Na de wedstrijd tegen de gastheer van dit WK schrijft VI: “Heel overtuigend was het spel van Oranje niet tegen Qatar, maar langzaam maar zeker krijgt het elftal wel vorm. De drie posities voorin lijken na de laatste groepswedstrijd vergeven, met Cody Gakpo – wederom – als uitblinker bij de ploeg van Louis van Gaal.”

Oranje begon moeizaam aan dit WK en produceerde nauwelijks schoten. Het medium schrijft: “Juist daarom was het goed om te zien dat het trio waarmee Oranje tegen Qatar aan de start verscheen – Davy Klaassen, Memphis Depay en Cody Gakpo – verantwoordelijk was voor de aanval die leidde tot de openingstreffer.”

De conclusie is duidelijk: “De vraag welke drie spelers de posities voorin moeten invullen, lijkt na vandaag echter wel beantwoord. Met drie goals kan de bondscoach moeilijk om Cody Gakpo heen en ook Davy Klaassen lijkt met een doelpunt en twee assists zeker van zijn plek achter de spitsen. Tel daarbij Memphis Depay – die volgens Van Gaal nodig is om wereldkampioen te worden – bij op en het drietal voor de knock-outfase van het toernooi is compleet.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie