Derksen begrijpt Veerman niet: “Daar struikel je over de hoeren”

Foto: Derksen begrijpt Veerman niet: “Daar struikel je over de hoeren”

Henk Veerman is met zeven doelpunten de verrassende topscorer van de Nederlandse Eredivisie. Bij Veronica Inside is men onder de indruk van de boomlange spits van sc Heerenveen.

René van der Gijp. “Het zou toch wat zijn als die ‘Piet’ Veerman gewoon topscorer van de Eredivisie wordt. Dat zou toch wat zijn? Het zou zomaar kunnen”, stelt René van der Gijp in Veronica Inside. Johan Derksen: “Die jongen heeft iets over zich. Als je die ziet voetballen, dan krijgt hij de stijlprijs niet.”

“Maar die bal die hij erin schuift is fantastisch. Hij blijft ijskoud voor het doel”, vervolgt de voetbalanalist, die zijn terugkeer in Heerenveen verrassend vond. “Hij zat bij Sankt Pauli. Daar ga je toch nooit meer weg? Ik heb tegen Sankt Pauli gespeeld, maar daar struikel je over de hoeren. Ik heb met open mond zitten kijken.”

“Ze speelden ook nog in bruine shirts, dat was geen gezicht. Maar Sankt Pauli zit in het gezellige deel van Hamburg. Dus als je jong bent en vrijgezel… Als je ‘m ’s avonds wast is-ie weer als nieuw”, aldus Derksen.

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie