Daley Blind is fantastisch begonnen aan het seizoen met Girona CF. Dankzij een 1-2 zege op Villarreal deze midweek staat de club verrassend bovenaan in La Liga, Blind is een belangrijke basisspeler. Als centrumverdediger.
Oud-Ajacied geniet in Girona
“Ja, het is een fantastische start. Dat helpt natuurlijk ook mee bij het extra genieten als je hier zit”, reageert Blind, 102-voudig international van Oranje, in gesprek met Ziggo Sport.
Blind steekt verder de loftrompet uit voor coach Míchel. “We doen het goed en hebben een leuke spelopvatting. De trainer heeft goede ideeën hoe hij wil spelen, we hebben echt wel een plan elke wedstrijd.”
Kraker tegen Real Madrid
Aankomende zondag komt Real Madrid naar Girona (Catalonië), Blind gelooft in een stunt. “De puzzelstukjes vallen de laatste weken in elkaar, daar werken we hard voor en genieten we van. Maar we zijn ook realistisch en bekijken het van wedstrijd tot wedstrijd.”
Daley Blind op z'n plek in Girona! 🥰
Met de Catalaanse formatie draait de Nederlander als een tierelier en is het terug te vinden aan kop van La Liga 💫Wat kunnen ze tegen De Koninklijke? 👑
⚔️ Girona 𝐯𝐬. Real Madrid
⏰ Zaterdag, 18:00 uur
🍿 Ziggo Sport (kanaal 14 & Select) pic.twitter.com/QJBY8S4eDx— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) September 28, 2023
Blind is nog altijd een topper
- Eens
- Oneens