Recep Tayyip Erdogan is er van overtuigd dat Cristiano Ronaldo op het WK in Qatar zo weinig speelminuten kreeg omdat de Portugees pro-Palestina is. Een ‘politieke schorsing’, vermoedt de president van Turkije dus.
Ronaldo heeft in totaal al ruim anderhalf miljoen euro gedoneerd aan het Palestijnse volk, dat al sinds mensenheugenis (letterlijk) onder vuur ligt bij Israël. “Ze zijn ontzettend slecht met Ronaldo omgesprongen”, zegt Erdogan er over. “Ze hebben hem helaas een politieke schorsing opgelegd tijdens het WK.”
Palestina
“Hem slechts vijftien en dertig minuten laten spelen is een aanslag op de psyche van Ronaldo en het deed ook zijn energie bepaald geen goed. Hij is wel iemand die staat voor de Palestijnse zaak.” Volgens Erdogan ‘hebben meerdere mensen gefaald in Qatar’.
“Volgens de informatie die ik heb ontvangen maakt Ronaldo de overstap richting Saudi-Arabië”, aldus de Turkse president, refererend aan de naderende transfer richting Al-Nassr.
Parc des Princes
Champions League Final Stage

14 februari 2023
21:00

Geloof jij hierin?
- Ja
- Nee