‘Slot ontketent leegloop bij Feyenoord’

Foto: ‘Slot ontketent leegloop bij Feyenoord’

Arne Slot gaat zijn trainersloopbaan vervolgen bij Liverpool. Er is inmiddels een akkoord bereikt over de overstap van de trainer, maar daar blijft het waarschijnlijk niet bij voor Feyenoord.

Feyenoord-succes aan zijden draadje

“Belangrijk is, hoeveel puzzelstukjes er weggaan”, reageert Sinclair Bischop vrijdag in De Voetbalkantine. Met Slot en zijn rechterhand Sipke Hulshoff verdwijnt belangrijke kennis uit de club. Robert Maaskant maakt zich zorgen. “Ik denk dat het een flinterdunne lijn is bij Feyenoord. Uiteindelijk gaat het wel om die twaalf, dertien spelers die voor succes moeten gaan zorgen.”

Maaskant vervolgt: “Op het moment dat David Hancko gaat lopen, Mats Wieffer gaat lopen, misschien een Quinten Timber en je bent voorin al niet zo geweldig. Want ze hebben niet meegedaan voor het kampioenschap dit jaar. Ze hebben de beker gewonnen, die wordt ook waanzinnig groot gevierd, maar de beker is natuurlijk vijf wedstrijden. Dat is relatief heel klein in Nederland.”

Tafelgast Milan van Dongen: “Voetbaltechnisch blijft alleen John de Wolf over. Dat is natuurlijk wel dun.” Bischop ziet wel perspectief. “Feyenoord kon vaak geen transfers doen. Deze zomer hopen ze dat eindelijk wel te doen. Zodat ze ook spelers van de bovenkant kunnen halen. Ze kunnen waarschijnlijk wel een selectie neerzetten die, ook al gaan er toonaangevende spelers weg, mee kan doen. Dan is het een trainer zoeken die past bij de filosofie. “

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

13:17
1+
Feyenoorder gefileerd: “Niet te vertrouwen”
13:00
15+
Verweij maakt melding van grote ‘dubbelslag’ Ajax
12:45
328+
BN’er met grond gelijk gemaakt in VI: “Een gekkie, allemaal gelul”
12:33
638+
‘Henderson weg bij Ajax, opvolger al geïdentificeerd’
12:16
56+
Belgische kritisch op ‘atypisch Ajax’: “Een doorn in het oog van fans”
12:00
29+
Jorthy Mokio: inkijkje in de nieuwe parel van Ajax
11:42
8+
FC Twente krijgt contracttip: “Heeft nog heel veel waarde”
11:25
84+
Bizar: ‘Overmars ging voor shocktransfer’
11:10
27+
‘Keiharde boodschap voor Wilfred Genee’
10:50
48+
Perez prijst ‘onverschrokken’ Ajax-debutant: “Meesten zijn vakkenvuller”
10:33
204+
Valentijn Driessen gaat wéér los: “Johan Cruijff…”
10:17
13+
FC Twente-goudhaantje uiterst koel: “Mooi dat ik kon blijven staan”
10:00
45+
Plymouth Argyle en Charleroi wilden RKC-goalgetter wegkapen
09:57
97+
Perez tempert AZ en Feyenoord-prestatie: “Slappe aftreksels”
09:43
19+
Oosting prijst Twente-tweetal: “Maar uitslag had groter moeten zijn”
09:27
167+
‘Toptransfer voor Ajax-megatalent’
09:12
23+
Clasie waakzaam na AZ-triomf: “Even blij, maar niet al te blij”
08:55
52+
‘Vitesse-kwintet zet ’troubleshooter’ buitenspel’
08:40
334+
Champions League-luxe lonkt voor Nederland
08:25
95+
‘Vandaag Inside-gast na één uitzending al weer weg’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie