Koeman: “Met hem praat ik elke dag”

Foto: Koeman: “Met hem praat ik elke dag”

Ronald Koeman zit op de schopstoel bij FC Barcelona na een nieuw teleurstellend resultaat in de Champions League. De Nederlandse oefenmeester zit nog steeds op zijn plek bij de Spaanse topclub. Ondertussen speculeren de media rustig verder over zijn opvolging. 

Jordi Cruijff was één van de meest opmerkelijke namen die de afgelopen maanden de media haalde. De zoon van de legendarische Nederlandse nummer veertien is op dit moment in dienst van Barcelona. Volgens Koeman heeft Cruijff geen intentie om zijn baan in te pikken. 

“Ik weet niet of het waar is, maar hij heeft me vanaf de eerste dag gezegd dat hij geen trainer gaat worden van deze club”, zei Koeman over Cruijff tijdens de persconferentie.

Er lijken op dit moment veel mensen zich tegen Koeman te keren bij FC Barcelona. De trainer is ervan overtuigd dat Cruijff dat niet is. “Met hem praat ik elke dag, maar waarover, dat is tussen ons”, zei Koeman over het contact met de zoon van Johan Cruijff.

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie