Juventus wil deze zomer af van Mohamed Ihattaren. De Italiaanse topclub moet fors bezuinigen en is daarom voornemens om de Marokkaanse Nederlander te lozen.
Italiaanse topclub klaar voor forse bezuinigingen
Juventus hoopt deze zomer bijna zeventig miljoen euro aan salaris te besparen. De Italiaanse krant Calcio Finanza schrijft dat verschillende spelers daarvoor in aanmerking komen, waaronder Ihattaren. Naar verluidt is de oud-speler van Ajax en PSV goed voor een jaarsalaris van ruim 1,3 miljoen euro.
Ihattaren stapte in de zomer van 2021 van PSV over naar Juventus. De aanvallende middenvelder annex buitenspeler speelde echter nog geen minuut voor De Oude Dame. Hij werd uitgeleend aan Sampdoria en Ajax, maar bij beide clubs kwam hij vooral in het nieuws door persoonlijke problemen.
Juventus wil dolgraag af van Ihattaren. In eerder stadium werd al gemeld dat advocaten van de Serie A-club bezig zijn om zijn contract te verscheuren door een dossier op te bouwen.
Daley Blind transfervrij
Waar Ihattaren nu nog een doorlopend contract heeft, daar is Daley Blind vanaf zaterdag transfervrij op te halen. Bayern München heeft definitief besloten om de voormalig Ajax-verdediger uit te zwaaien. Overigens keert ook de Portugees João Cancelo deze zomer niet terug in de Allianz Arena.
Blind kwam begin 2023 naar Bayern München. Zijn teller bleef steken op slechts vijf officiële wedstrijden (157 speelminuten). Eerder viel zijn naam in relatie tot het Spaanse Girona.
Heeft Ihattaren nog toekomst als speler?
- Ja
- Nee