Keisuke Goto mag zich verheugen op belangstelling van Ajax. De pas achttienjarige spits zou volgens de Daily Mail op de radar staan bij de Amsterdammers. Het is al langer bekend dat technisch directeur Sven Mislintat nog zoekt naar een aanvaller.
Groot Japans talent
Of dat Goto moet worden is onduidelijk, maar het Engelse medium meldt dat Goto de aandacht heeft getrokken van Ajax. Het aanvallende talent speelt momenteel bij Jubilo Iwata en wordt in Japan beschouwd als als het grootste tienertalent.
Ajax zou echter niet de enige geïnteresseerde club zijn. De Daily Mail meldt ook dat clubs als Chelsea, West Ham United, Feyenoord en Sevilla de talentvolle spits in de gaten houden. Dat Ajax nog een spits zoekt is geen geheim. Mislintat liet zich daarover al eerder uit. “Het is waarschijnlijk dat we nog een aanvaller halen. We zijn dun bezet in de spitspositie na het vertrek van Lucca, dus het is logisch dat we ook op die positie gaan richten.”
Zou Goto een aanwinst zijn voor Ajax of Feyenoord?
- Ja, voor beiden wel
- Voor beiden niet