Van der Meyde emotioneel in VI als het over Thijs Slegers gaat

Foto: Van der Meyde emotioneel in VI als het over Thijs Slegers gaat

Andy van der Meyde ‘is sinds eergisteren eigenlijk alleen nog maar bezig met Thijs Slegers’, de voormalig PSV-perschef die deze week bekendmaakte dat zijn ziekte (acute leukemie) ongeneeslijk is verklaard. De medici kunnen niets meer voor hem betekenen.

In 2016 schreef Slegers nog de bestseller Geen Genade, met en over Van der Meyde. “Thijs is een geweldige man, als journalist kwam hij ook bij mij thuis. Hij was te vertrouwen. Als je iets zei dat niet naar buiten mocht, hield hij dat voor zich. We hebben leuke dingen gemaakt, ook gezellige dingen.”

Op aanvraag van Wilfred Genee vertelt Van der Meyde een anekdote. “PSV speelde toen in de Champions League, tegen Liverpool. Thijs belde me en zei: ‘kom even naar het hotel toe’. Ik ging daarheen en toen kwam er een Engelsman de lift uit. Hij vroeg of ik mee naar boven wilde lopen, omdat zijn zus daar aan het trouwen was. Ze was gek van Everton is wat hij zei. Ik liep naar boven en Thijs zei nog: ‘doe dat nou niet’. Dus wij komen in die zaal met driehonderd man en die kerel pakt de microfoon en zegt: ‘ladies and gentlemen, Andy van der Meyde’. Die bruidegom begon te huilen, maar de rest begon met bier te gooien: die waren allemaal voor Liverpool! Toen moesten we rennen”, lacht de oud-voetballer.

‘Andy, het is over’

Afgelopen donderdag belde Van der Meyde met Slegers. “Het eerste wat hij zei was: ‘Andy, het is over’. Dat raakte me zo erg, ik heb hier geen woorden voor. Ik ga morgen naar hem toe. Het is ongelofelijk, hij laat een mooi gezin achter… We weten niet hoelang hij nog heeft, misschien een paar weken, misschien een paar maanden. Dit heeft mij heel erg geraakt, ik ben hier sinds gisteren alleen maar mee bezig. Ik waardeer het leven heel erg, ook door dit soort dingen. Wij lopen wel te zeiken, maar er is geen weg meer terug. Het is over voor hem. Ik hou van Thijs, dat heb ik hem nogmaals gezegd. Dit vind ik heel erg.”

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

08:36
14+
‘Laatste stukje hoop’ voor Ajax: “Niets te verliezen”
08:18
30+
Veerman blikt terug: “Ineens begint hij te kotsen en ik ga erachteraan”
23:56
119+
Interview: Het hectische leven van trainer Yannis Anastasiou: “Vallen en opstaan”
23:31
282+
Luuk de Jong: ‘Wij kunnen nog kampioen worden’
23:04
43+
Michiel Kramer goud waard voor winnend RKC
23:00
34+
Barça wint met 4-0, Lewandowski verzorgt helft productie
22:41
93+
Zo heeft Kenneth Taylor pijnlijke wissel verwerkt
22:31
166+
Jasper Cillessen steekt hand in eigen boezem na ‘blunders’
22:26
110+
‘Oorlog om Napoli-gigant Victor Osimhen’
22:10
30+
FC Emmen boekt belangrijke ‘degradatieoverwinning’
21:59
133+
PSV swingt naar zege en wipt over Ajax heen
21:31
96+
Xavi Simons verrast met keuze voor favoriete PSG-speler
21:21
1172+
‘Ajax-ramp door blunderende Van der Sar’
21:00
225+
Jansen én Clasie slaan met vuist op tafel bij AZ
20:52
28+
Excelsior houdt FC Twente op brilstand
20:41
119+
Bayern München kleineert Borussia Dortmund bij debuut Thomas Tuchel
20:31
1348+
Jasper Cillessen met de grond gelijkgemaakt
20:13
13+
Dit zijn de opstellingen van RKC Waalwijk en Vitesse
20:02
207+
‘Cody Gakpo drie wedstrijden schorsen’
19:43
84+
‘Liever Luuk de Jong dan Wout Weghorst’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie