Het zal niet lang meer duren of Donny van de Beek maakt zijn comeback op het trainingsveld van Manchester United. Dat heeft de Nederlandse middenvelder zelf gezegd bij een supportersevenement in Singapore. “Ik kom steeds dichter bij een terugkeer op het veld. Ik ben er niet ver vandaan.”
Van de Beek meldt zich binnenkort bij training Manchester United
De oud-Ajacied was niet zelf in Singapore, maar belde in via een videoverbinding. “Ik ben druk bezig met mijn herstel en alles gaat goed. Ik werk hard in de gym.” Na afloop van zijn verhaaltje keken de duizenden ManU-supporters in Singapore naar een groot scherm waar de competitiewedstrijd tegen Aston Villa (1-0) live was te volgen.
Van de Beek kwam door zijn blessure dit seizoen pas tot tien optredens en moest sinds januari gedwongen toekijken. “Het is een beetje raar. Natuurlijk sta je liever op het veld tussen ze in. Maar het is niet anders, dus steun ik ze maar vanaf de kant. En zij steunen mij, vragen altijd hoe het me me gaat. Dat doet me goed.”
Gaan we Van de Beek dit seizoen nog in actie zien?
- Ja
- Nee