‘Transferrecord Feyenoord ein-de-lijk gebroken’

Foto: ‘Transferrecord Feyenoord ein-de-lijk gebroken’

Feyenoord zit om geld verlegen en dat de Rotterdammers in de aankomende transferzomer gaan verkopen, lijdt geen twijfel. Marcos Senesi moet de traditionele Eredivisie-topclub veel geld opleveren, het liefst natuurlijk een recordbedrag.

Feyenoord Transfermarkt meldt op Twitter dat Napoli zich inmiddels officieel voor de Argentijnse verdediger heeft gemeld, net als AC Milan dat eerder al deed. De club van Dries Mertens en Lorenzo Insigne zou echter een streepje voor hebben op de Rossoneri.

De krant Corriere dello Sport schrijft vandaag dat Napoli spijkers met koppen wil slaan. De Serie A-grootmacht speelt volgend seizoen géén Champions League-voetbal, maar beschikt klaarblijkelijk over een riant spaarpotje, want het dagblad verwacht dat de betrokken partijen op ongeveer 20 miljoen euro uit zullen komen.

Gebeurt dat écht, dan wordt het transferrecord van Feyenoord eindelijk eens verbroken. Dat staat nu namelijk nog op naam van Dirk Kuyt, die in 2006 (!) voor 18 miljoen euro naar het Anfield Road van Liverpool vertrok. Sindsdien schoten de transferbedragen de lucht in, maar op de een of andere manier profiteerden de Rotterdammers daar nooit van.

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

15:16
6+
Bizar: Ballenjongen zorgt voor staking bij Heracles- Twente
14:47
6+
‘Gewilde Feyenoord-smaakmaker kan kiezen uit deze clubs’
14:31
4+
‘Koeman vergalde reputatie van international’
14:15
26+
BREAKING: Feyenoord denkt aan terugkeer verdediger
13:56
21+
‘Ten Hag neemt ingrijpende Van den Brom-beslissing’
13:37
17+
”Groningen-clown’ wekt verbazing bij derby’
13:22
54+
Groot nieuws over toekomst Valente bij Feyenoord
13:08
43+
Ajacied schuldbewust na puntenverlies: “Dan is het gespeeld…”
12:49
26+
Verdeeldheid over Read-kwestie: eenmansactie Van Persie?
12:29
21+
AZ-talent krijgt het te verduren: “Ontwikkelt zich traag”
12:08
122+
Moet Ajax Bosz benaderen? “Zijn favoriete keuze”
11:48
58+
‘Premier League-klap: Kenneth Taylor beroofde Ajax van 30 miljoen’
11:28
32+
Sano-nieuws vanuit Nijmegen: “Genoeg clubs om uit te kiezen”
11:08
70+
Enorme verrassing om plek twee: “De enige stabiele club”
10:45
46+
Op welke zender kijk je Feyenoord – Sparta live?
10:30
82+
Jade Anna brengt Kenneth Taylor nu al in verlegenheid in Rome
10:15
418+
Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen Sparta: alles op zijn kop
10:00
352+
‘Ontslag Arne Slot live op televisie te zien’
09:45
1851+
‘Cruijff laat nu al twee grote Ajax-deals klappen’
09:30
8+
Joshua Zirkzee niet naar Roma, maar toch terug naar Serie A?
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie