‘Premier League-interesse voor EK-uitblinker’

Foto: ‘Premier League-interesse voor EK-uitblinker’

Arsenal heeft grote ambities voor de transfermarkt deze zomer. The Gunners haalden vorig seizoen geen Europees voetbal en willen een incident van die teleurstelling maken. Daarom zoekt de club naar versterkingen, waarbij de club volgens Daily Mail is uitgekomen bij Sassuolo-speler Manuel Locatelli. 

Locatelli maakte in de groepsfase van het Europees kampioenschap grote indruk op het middenvelder van de Italianen. De speler van Sassuolo bleek meer dan eens belangrijk voor de ploeg van Roberto Mancini. De voormalig speler van Juventus kan met zijn sterke optredens op het Europese eindtoernooi een mooie transfer in de wacht slepen. 

Juventus zou zich al gemeld hebben voor Locatelli, maar volgens Sassuolo-baas Giovanni Carnevali is Arsenal nóg concreter. De revelatie van de Italiaanse ploeg zou voor een kleine veertig miljoen euro op te halen zijn in Italië. Dat moet voor Arsenal geen onoverkomelijk probleem worden, zo schrijven Engelse media. 

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie