PSV versterkte zich op Deadline Day nog met Armel Bella-Kotchap, die wordt gehuurd van Southampton. De Duitse mandekker leek lange tijd op weg naar Liverpool of Bayern München, maar eindigde dus in Eindhoven. Op de trainingen maakt de speler, over wie SoccerNews.nl al een uitgebreid profiel schreef, alvast een ijzersterke indruk.
Spijkerharde Bella-Kotchap maakt indruk op de trainingen
Zo ook op clubwatcher Marco Timmer, die schrijft: “Een echte, stoere, fysiek sterke en snelle verdediger, dat was een grote wens van Peter Bosz afgelopen transferzomer. Wie Armel Bella-Kotchap vorige week op trainingscomplex De Herdgang aan het werk zag, weet direct dat de 21-jarige Duitser niet naar PSV is gekomen om vrienden met zijn directe tegenstanders te worden.” De 1.90 meter lange, snelle mandekker is bikkelhard in de duels.
Chucky Lozano
Net als Bella-Kotchap kwam ook Hirving Lozano op Deadline Day binnen. “De terugkeer van Lozano naar de club uit Eindhoven was de allergrootste verrassing deze transferzomer bij PSV. Vier seizoenen geleden was de aanvaller voor veertig miljoen euro vertrokken en PSV haalt hem na vier jaar bij Napoli terug voor ruim vijftien miljoen euro. Dat maakt van Chucky de duurste speler in de geschiedenis van PSV”, weet Timmer.
“Normaal had Stewart een rentree nooit kunnen realiseren, maar Lozano wilde dolgraag terug naar PSV. Vooral omdat hij en zijn gezin het enorm fijn hebben gehad in Eindhoven. De voetballer belde zelf met algemeen directeur Marcel Brands die altijd contact met de Mexicaan heeft gehouden.”
Op naar de CL
Komende midweek wacht een grote test: Arsenal-uit, in de Champions League. “PSV zal ongetwijfeld gaan aanvallen, maar daarin op CL-niveau waar iedere fout wél wordt afgestraft zeker niet naïef zijn. Daarom is het voor Bosz en PSV prettig dat er met Dest en Bella-Kotchap veel snelheid in de laatste linie is toegevoegd. Met de ervaren Lozano er ook nog bij heeft PSV een selectie die klaar is voor de Champions League.”
Bella-Kotchap wordt de beste CV van de Eredivisie
- Eens
- Oneens