Heracles Almelo keert al na één seizoen terug naar de Eredivisie. De Heraclieden maakten het karwei vrijdagavond af middels een 3-0 overwinning op Jong PSV.
Jaar na dramatische afloop weer blijdschap
Heracles degradeerde vorig seizoen tamelijk onverwacht uit de Eredivisie, maar een langdurig verblijf in de Keuken Kampioen Divisie blijft uit. Aanvoerder Justin Hoogma genoot zichtbaar. “Dit is zo mooi, met die supporters op het veld. Zo sloten we vorig jaar het seizoen ook af. Dat was dramatisch. Nu staan we hier weer, nu met een goede afloop”, zo liet hij weten aan ESPN.
Ook vader Nico-Jan Hoogma, de technisch directeur van Heracles, is vanzelfsprekend trots. Hij wijst vooral op de scepsis die er na vorig seizoen bestond. “Voorafgaand aan dit seizoen werd gezegd dat er veel clubs met Eredivisie-potentie in deze competitie spelen. ‘Kom er dan maar eens uit’. Wij hebben dat geflikt.”
Trainer John Lammers laat aan TC Tubantia weten: “We hebben een heel seizoen laten zien dat we in Eredivisie horen. Er is hier heel veel gebeurd vorig jaar. Op het trainingskamp in de voorbereiding in Billerbeck heb ik heel gesprekken gevoerd, omdat we maar één doel hadden. En als je dan ziet, hoe we dat voor elkaar hebben gekregen met z’n allen. Dan doet me dat heel veel.”
Maakt Haaland de 0-1 tegen Fulham?
*Odds zijn onderhevig aan verandering.
Kan Heracles weer een stabiele eredivisionist worden?
- Ja
- Nee