“Een deel van onze spelers zit in het buitenland”

Foto: “Een deel van onze spelers zit in het buitenland”

Het standpunt van PSV inzake de coronacrisis is wel bekend: de Eindhovenaren hopen dat de competitie binnenkort definitief afgelast moet worden. Volgens oefenmeester Ernest Faber is het beter om nu de tijd te nemen om later weer goed van start te kunnen gaan.

Maar wanneer dat precies zal zijn…? In een interview met het Eindhovens Dagblad vertelt de coach: “Ik durf het niet te zeggen of voorspellen. Er kunnen ook weer nieuwe tegenslagen komen, zo lijkt het. We moeten daar rekening mee houden, ons niet te snel rijk rekenen en overhaasten heeft sowieso geen zin. Het is veel fijner om straks weer met een vrij gevoel te kunnen voetballen. Dat moment zullen anderen voor ons bepalen. Iedereen wil dolgraag weer dat alles normaal wordt. Het is soms moeilijk te accepteren, maar we hebben weinig keus. Ik probeer met de andere stafleden de spelers daarbij te ondersteunen en ze gemotiveerd te houden om fit te blijven.”

Faber stelt voorop dat voetballers goed beloond worden, maar heeft wel te doen met zijn spelers: “Iets wat ze van jongs af aan ontzettend graag doen, zit er nu niet in en er is nog zoveel onduidelijk. Een deel van onze spelers zit in het buitenland en het is maar de vraag wanneer ze weer terug kunnen. Hun levens staan op de kop. Ik probeer ze samen met John de Jong in gesprekken een hart onder de riem te steken en tegelijkertijd de vinger aan de pols te houden.”

Ben jij het met hem eens?

  • Ik wel
  • Ik niet
176+ Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

17:52
0+
Frankrijk in shock na homofobe spreekkoren PSG-aanhang
17:31
57+
Levchenko vraagt om maatregelen: ‘Wat kan er allemaal in een stadion komen?’
17:10
219+
Voetbalvolgers helemaal klaar met houding Ajax: “Typische arrogantie!”
17:00
1202+
Zoektocht naar opvolger Mislintat: dit zijn de kandidaten
16:45
45+
Bosz bekritiseert om Arsenal-aanpak: “Leek op het oude PSV”
16:20
1268+
Ajax en FC Volendam woedend na KNVB-besluit: “Competitievervalsing”
16:04
229+
Ajax biedt per mail ‘welgemeende’ excuses aan voor ongeregeldheden
15:49
1215+
BREAKING: KNVB maakt besluit bekend over restant Klassieker
15:37
496+
Klassieker-besluit in wachtkamer: ‘Irritatie bij Feyenoord en Ajax’
15:25
239+
‘Ajax-puinhoop ondenkbaar bij PSV’
15:07
722+
Verbijstering bij Van der Vaart over spelersnaam die rondgaat bij Ajax
14:47
210+
‘Premier League-transfer lonkt voor AZ-uitblinker’
14:22
182+
FC Barcelona legt Kluivert-telg vast
14:05
1595+
‘Ajax maakt Klassieker-standpunt duidelijk’
13:48
757+
Fans Feyenoord zetten Ajacieden met spandoek voor lul om diens sfeeractie
13:33
537+
Slot over Ajax-fans: ‘Alsof ze 10 jaar geen kampioen zijn geworden’
13:20
468+
‘Feyenoord-uitblinker overtuigt leger aan scouts tijdens Klassieker’
13:00
324+
‘Gezanik over Ajax-DNA, hadden deze jongens de club verder geholpen?’
12:46
490+
FC Volendam neemt standpunt in omtrent ‘Klassieker-onzekerheid’
12:31
104+
Officieel: NAC haalt Feyenoord-boegbeeld als opvolger Hyballa
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie