Alves geeft flinke sneer: “Niet geaccepteerd”

Foto: Alves geeft flinke sneer: “Niet geaccepteerd”

Dani Alves keert in de winterstop mede voor Xavi terug naar Barcelona. De hoofdtrainer, die sinds het vertrek van Ronald Koeman voor de groep staat, wilde zijn voormalig ploeggenoot dolgraag hebben. Er is echter nog een reden dat de Braziliaan terugkomt, zo benadrukt hij in gesprek met Alkass Sports Channels.

De rechtervleugelverdediger was namelijk geen fan van Josep Bartomeu. De voormalig voorzitter stond tussen 2014 en 2020 jarenlang aan het roer van Barcelona en dat bleek geen succesvolle periode te zijn. Onder zijn voorzitterschap lukte het de Spanjaarden steeds minder om prijzen binnen te halen en ook op het gebied van aankopen ging er veel mis.

Critici houden Bartomeu daarom verantwoordelijk voor de huidige status van de club, een opvatting die Alves deelt. Sterker nog: hij was niet teruggekomen als Bartomeu nog aan het bewind stond. “Ik had een aanbod van Bartomeu niet geaccepteerd”, zo benadrukt hij in het interview. “Ik ging weg toen hij president was en het had geen zin om weer met hem te gaan werken.”

Onder leiding van Xavi hoopt Alves weer zijn oude vorm te herpakken. Tussen 2008 en 2016 was hij seizoenlang succesvol en won hij vele prijzen voor Barcelona. Zo heeft hij zes Spaanse landskampioenschappen op zijn naam staan en won hij maar liefst driemaal de Champions League. De komende tijd moet uitwijzen of zijn 38-jarige leeftijd nog een probleem vormt voor zijn fitheid.

Grote problemen Barcelona

Vooralsnog heeft de oefenmeester echter weinig tijd om aan Alves te denken. Aankomende zondag neemt Barcelona het namelijk op tegen Mallorca en lijkt de club flink wat spelers te moeten missen door blessures, schorsingen en coronagevallen. Aangezien Barcelona op de zevende plaats in La Liga is terug te vinden, is het voor de club cruciaal dat het een overwinning behaalt.

Verspeelt Barcelona punten tegen Mallorca? Pak 3.40 keer je inzet bij bet365!

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door SoccerNews.nl (@soccernews__nl)

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

20:14
0+
Koeman weet welke spits gaat starten: “Als ik nu nog twijfels zou hebben…”
20:05
9+
NOS in zak en as na nieuws over WK op televisie
19:59
1+
Oranje moet zich aanpassen: “Niet te veel over praten”
19:47
8+
‘Grote Oranje-schande van 80 miljoen’
19:30
9+
Zorgen om Nederlandse basispion richting Oranje-Japan
19:12
55+
Definitief nieuws over ‘Schreuder naar Feyenoord’
18:50
451+
‘Koeman hakt knoop door over Oranje-spits’
18:30
5+
Op welke zender kijk je Zuid-Korea – Tsjechië? | WK Gids
18:10
155+
Vermoedelijke WK-opstelling Nederland tegen Japan: blijft Koeman eigenwijs?
17:50
103+
Van Persie wekt woede: “Weet niet wat de club dacht, maar…”
17:47
0+
Heel Nederland vult een WK pool in: doe jij al mee?
17:30
60+
‘Feyenoord-kassa op hol na WK-transfers’
17:10
251+
‘Ajax krijgt groot nieuws over Joël Veltman’
16:55
12+
‘De Oranjezomer-rel krijgt ruziënd staartje’
16:40
21+
Op welke zender kijk je Mexico – Zuid-Afrika? | WK Gids
16:28
320+
‘Koeman verrast Japan met nieuwe opstelling Oranje’
16:25
207+
‘Vlak voor Nederland – Japan: megastunt Ronald Koeman’
16:10
85+
‘Nog één jaar met Advocaat bij Feyenoord’
15:50
14+
Op welke zender kijk je Engeland – Costa Rica live?
15:40
998+
‘Feyenoord stunt met trainer uit Marokko’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie