‘Xavi Simons weet genoeg na transfer van 60 miljoen’

Foto: ‘Xavi Simons weet genoeg na transfer van 60 miljoen’

Wat gaat Xavi Simons doen in de aankomende transferzomer? De revelatie van PSV kon goed opschieten met oefenmeester Ruud van Nistelrooij, maar die gaf er onlangs enigszins verrassend de brui aan in het Philips Stadion. En dan is er nog die vermaledijde clausule.

‘Paris Saint-Germain gooit er 60 miljoen tegenaan’

Ongeveer een jaartje geleden transfereerde Simons van Paris Saint-Germain naar Eindhoven, maar daarbij werden er wel bepaalde afspraken gemaakt. Er staat een clausule in het contract van de jonge Oranje-international waardoor hij voor twaalf miljoen euro de omgekeerde weg zou kunnen bewandelen. Maar inmiddels weten we dat hij zelf het laatste woord heeft, hij moet het licht op groen zetten.

Het is echter de grote vraag of men dit überhaupt wel ziet zitten in het Parc des Princes. Volgens diverse media, waaronder bijvoorbeeld het Braziliaanse UOL Esporte, is PSG namelijk dicht bij de komst van Manuel Ugarte van Sporting Portugal. En in Frankrijk trekt men de conclusie dat Simons in dat geval overbodig zou zijn.

Ugarte is een 22-jarige middenvelder uit Uruguay, die volgens de laatste berichten voor een vast bedrag van zestig miljoen euro op te pikken is in Lissabon. Volgens Fabrizio Romano hebben zijn vertegenwoordigers al een reeks gesprekken gevoerd met de clubleiding van Paris Saint-Germain, maar er zijn dus wat media die al wat verder gaan. UOL Esporte denkt dat de deal al bijna beklonken is.

Clausule in contract Xavi

Algemeen directeur Marcel Brands van PSV vertelde eerder over de Xavi-clausule: “We hebben er steeds op aangedrongen dat we huren niet zagen zitten. Dan ben je weer een speler beter aan het maken voor een andere club en wij hebben er verder niks aan. Dat doe je alleen in nood en niet met een jonge jongen waar je heel veel toekomst in ziet. Zo is het ontstaan. De keuze was gaan we hem huren of gaan we het doen zoals we het hebben gedaan…”

FC Utrecht
Sparta Rotterdam
Kansen zijn onderhevig aan verandering. Laatst bijgewerkt 1 juni 2023 20:56.

Verwacht jij dat Xavi blijft?

  • Ik wel
  • Ik niet
15305+ Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

10:46
0+
Pijnlijke blunder Al Jazira bij presentatie Frank de Boer
10:31
40+
ESPN verwijdert controversieel fragment over ‘nieuwe Ajax-trainer’ van Twitter
10:19
7409+
‘Zeer verrassende transfer voor Davy Klaassen’
10:00
67+
Hoe het gevallen Ajax-talent De la Vega zijn geluk terugvond op Mallorca
09:50
87+
Van Praag wacht ‘gigantisch belangrijke’ Ajax-opdracht: ‘Voetbal moet terugkomen’
09:37
31+
Perez wijst op Oranje-rol ‘te hard bekritiseerde’ Weghorst
09:26
45+
‘Amrabat staat voor zomerse toptransfer’
09:10
275+
‘Ajax-transfer Ziyech op losse schroeven’
08:57
31+
Dumfries ziet CL-voordeel Inter: “Maakt ons hongerig”
08:42
197+
Ajax-leiding gekraakt: “Cruijff draait zich om in zijn graf”
08:26
1527+
‘Peter Bosz stelt PSV-voorwaarde’
08:08
280+
‘Brenet op weg naar FC Twente-uitgang’
07:48
267+
Ajax-fans fileren ‘Team Heitinga’ na ‘schoffering’ Mislintat
07:31
194+
De Boer doet Van der Sar-onthulling: ‘Heeft hem pijn gedaan’
07:15
256+
‘Serie A-transfer lonkt voor Feyenoord-steunpilaar’
07:00
726+
SN Sterspeler: Xavi, Kökcü, Unnerstall of Hancko?
23:45
147+
Cerny maakt indruk: “Een beetje Robben”
23:31
1091+
Van Nistelrooij keert terug binnen de lijnen
23:21
0+
Voorspelling: wie volgt AS Roma op en wint de Conference League: Fiorentina of West Ham United?
23:20
213+
‘AC Milan ontslaat icoon Maldini’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie