Ruud van Nistelrooy is aangeslagen door het trieste nieuws rond Thijs Slegers. De perschef van PSV maakte donderdag bekend dat artsen niets meer voor hem kunnen doen.
Slegers lijdt aan een afstotingsziekte en heeft te horen gekregen dat er geen behandeling meer mogelijk is. “Wij zijn aangeslagen na dat nieuws, dat is duidelijk. Het is een mokerslag”, vertelt Van Nistelrooy op de persconferentie. “Dat moet je heel goed verwerken met elkaar. Als je gaat inbeelden hoe het voor Thijs en zijn gezin en familie moet zijn, dat is zeer, zeer verdrietig.”
De PSV-trainer leeft mee met Slegers. “Je weet wat voor persoon hij is en hoe hij gevochten heeft in de periode nadat hij te horen kreeg dat hij ziek was. Hij heeft gevochten en kwam daar heel goed uit. Dan is er positief sentiment. En nu krijg je deze dreun van ongekende orde. Dat doet zeer veel pijn.”
“Zijn positivisme en levenslust inspireert ons allemaal. Je kunt er goed door relativeren en inspirerend is het ook. Dit is nu een dreun, maar hoe hij zich opstelt – in het leven staat en blijft staan – dat is een grote inspiratie voor iedereen hier”, aldus Van Nistelrooy.
Moet PSV een blijvend eerbetoon voor hem maken?
- Ja
- Nee