De transfer van Ibrahim Sangaré naar Nottingham Forest is inmiddels helemaal rond. Dat meldt clubwatcher Rik Elfrink van het Eindhovens Dagblad. De Premier League-club betaalt zo’n 35 miljoen euro voor de Ivoriaan.
SN Betrouwbaarheidsmeter:
Rik Elfrink ‘vermoedt dat Sangaré nog weleens terugkomt’
Elfrink schrijft op X (voormalig Twitter): “Ibrahim Sangaré gaat weg bij PSV en dat vindt hij lastig, want de Ivoriaan was gehecht aan Eindhoven. Zeer geliefde speler in de selectie en ook bij het publiek in Eindhoven. Vermoed dat hij nog weleens terugkomt in de toekomst, in welke hoedanigheid dan ook.”
Drie jaar geleden kwam de speler voor 7 miljoen euro over van Toulouse en ontwikkelde hij zichzelf al snel tot een vaste basisspeler. In 140 duels slaagde hij erin om 15 doelpunten op zijn naam te zetten. In Eindhoven kreeg Sangaré het voor elkaar om tweemaal de KNVB Beker en driemaal de Johan Cruijff Schaal te winnen.
PSV gaat hem enorm missen
- Eens
- Oneens