Witte rook bij De Graafschap na ‘historische avond’

Foto: Witte rook bij De Graafschap na ‘historische avond’

Waar de Ajax-aanhang al jaren schreeuwt om het introduceren van het oude logo, daar is De Graafschap nu al om. Een positieve stemming onder de leden van de Vereniging Betaald Voetbal De Graafschap heeft maandagavond voor witte rook gezorgd.

De Graafschap voert oude logo opnieuw in

Michael Ogubai, directeur algemene zaken, legt op de clubwebsite uit: “Dit seizoen dragen we het jubileumlogo vanwege het zeventigjarig bestaan van onze club. Dat bestaat voor het grootste gedeelte uit het oude logo zoals we dat nu ook willen herinvoeren. We kregen enorm veel positieve reacties op dit jubileumlogo. Het is mooi dat we nu dit prachtige beeldmerk, waarin onze ‘G’ nog centraler naar voren komt, opnieuw invoeren.”

Ogubai spreekt van een ‘prachtig historisch moment’. “Het was een historische avond”, beaamt ook interim-voorzitter Jacqueline Gerritsen van de vereniging. “Een aanpassing van het logo komt tenslotte niet zo vaak voor. Het leefde ook bij onze leden, de opkomst was hoger dan normaal. Het gesprek over de wijziging is in een positieve sfeer verlopen, met daarbij enkele vragen. In grote meerderheid hebben de leden ingestemd met het nieuwe logo.”

De Graafschap zal het oude logo in de zomer opnieuw introduceren. De Achterhoekers zijn nog in de race voor promotie naar de Eredivisie.

Een goede keuze?

  • Ja
  • Nee
145+ Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

12:30
99+
‘Steven Berghuis voor schijntje weg bij Ajax’
12:15
1663+
‘Grootste azijnzeiker van Nederland’ aangepakt in Oranjezomer
12:00
114+
STEMMEN MAAR! Wie was de beste linkermiddenvelder? | SN Team van het Seizoen
11:54
47+
Bizarre beelden: Voormalig Barça-ster vertoont ‘dictatoriaal gedrag’ en ontslaat coach
11:14
62+
Drama in Sittard: Fortuna volledig uitgekleed en moet opnieuw beginnen
10:58
53+
Frans van Seumeren is woest en wilde opstappen
10:15
207+
Kieft voorspelt eerste doelman Oranje: “Ik denk dat hij gaat keepen”
10:00
189+
Vermoedelijke opstelling Real Madrid: Ancelotti schokt toch met wijziging
09:42
134+
‘Ten Hag met aanzienlijk kleiner budget de markt op’
09:15
63+
Koeman hoopvol over Oranje-ster: “Hij oogt heel fit”
08:42
436+
‘Feyenoord in wachtkamer voor succesvolle flankspeler’
23:41
68+
Olympiakos schrijft Griekse geschiedenis met Conference League-winst in extremis
23:18
600+
‘Bergwijn op weg naar uitgang bij Ajax’
22:50
706+
‘Na Feyenoord wilt ook PSV shoppen bij Ajax’
22:24
155+
Mbappé maakt over een aantal dagen zijn nieuwe club bekend
22:01
218+
‘Oranje-revelatie valt buiten EK-basis’
21:37
2623+
‘Eredivisie-samenvattingen weg bij NOS’
21:12
488+
Buitenlandse pers eensgezind over ‘Oranje-selectie met vraagtekens’
20:49
210+
‘Van Nistelrooij aan de slag in droomcompetitie’
20:24
16+
Dit zijn de opstellingen van de Conference League-finale tussen Olympiakos en Fiorentina
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie