Toekomstige PSV-trainer in de maak: “Hij heeft geen haast”

Foto: Toekomstige PSV-trainer in de maak: “Hij heeft geen haast”

PSV probeert niet alleen om jeugdspelers richting het eerste team te krijgen, maar werkt ook al jaren aan het opleiden van trainers. Met Ruud van Nistelrooy hopen de Eindhovenaren een oefenmeester voor de toekomst in huis te hebben.

De voormalig spits van PSV maakte in zijn spelersloopbaan succesvolle periodes door bij onder meer Manchester United en Real Madrid. Inmiddels richt hij zich op het hoofdtrainerschap. Van de Noord-Brabanders kreeg hij dit seizoen de mogelijkheid om Jong PSV te trainen, zodat hij een nieuwe stap kan zetten.

“Zoals hij als speler was, zo is hij nu ook als trainer”, verklaart Ernest Faber in gesprek met Voetbal International. “Ruud gooit zijn hele passie voor het voetballen in het opleiden van die jonge jongens. Wat ik daarbij mooi vind, is dat hij zijn opleiding als trainer in eigen hand heeft genomen. Dat heeft hij als voetballer natuurlijk ook gedaan door onderaan te beginnen. Ruud heeft geen haast en geeft zichzelf de tijd om een goede trainer te worden.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie