‘Ten Hag heeft afgelopen zomer een griezelige transformatie doorgemaakt’

Foto: ‘Ten Hag heeft afgelopen zomer een griezelige transformatie doorgemaakt’

Alles klopte bij Ajax, afgelopen weekend tegen FC Utrecht (4-0). Behalve één ding: de jas van trainer Erik ten Hag. Dat schrijft Nico Dijkshoorn in zijn nieuwe column voor Voetbal International.

“Zo jammer. Het kan niet anders of Marc Overmars en Edwin van der Sar moeten dat ook zien. Ze hebben opeens een trainer die lijkt op een krankzinnige geleerde uit een heel slechte sciencefictionfilm. Erik ten Hag heeft afgelopen zomer een griezelige transformatie doorgemaakt. Hij ging op vakantie met het uiterlijk van een uitgerangeerde varkensboer en kwam – tot grote schrik van iedereen bij Ajax – terug in een jas die ooit is gebruikt in een porno-remake van The Matrix”, laat Dijkshoorn optekenen.

“De vorm van de jas, daar valt nog mee te leven. Ik zou zelf, als trainer van Ajax, nooit kiezen voor een getailleerde driekwart jas. Ik denk niet dat er één Ajacied van de harde kern zo’n jas draagt. Sterker nog, ik denk dat je in de jas van Erik ten Hag meteen ondersteboven aan je voeten in het doel wordt gehangen. Maar dat is niets nieuws. Trainers hebben ook tien jaar lang in een regenjas tot aan de voeten gelopen. Aad de Mos nog steeds trouwens. Die woont in zo’n jas. Het gaat mij bij Erik ten Hag om de kleur. Bruin. Dat is voor mij de grens.”

“Bruin en Ajax, dat gaat niet samen. Het helpt ook niet erg dat Ten Hag op dit moment een gezichtsbeharing heeft die doet denken aan het achterlijke vierde broertje van De Drie Musketiers. Erik ten Hag ziet er ongelofelijk niet-Ajax uit en ik leg dat uit als een knipoog naar Bayern München. Met zijn jas zegt hij eigenlijk: ‘Ik pas bij jullie, Duitsers. Kijk mij eens multi-seksueel met een knipoog naar de oude officiersjas langs de lijn marcheren'”, besluit Dijkshoorn met een knipoog.

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

17:23
1+
‘In de rust nog ontslag voor clown bij Heerenveen – PSV’
17:22
0+
Grootmachten azen op Eredivisie-toptalent
17:06
5+
‘Ajax gaat me zo erg aan het hart dat ik niet meer durf te kijken’
16:50
7+
Excelsior-trainer door het stof na Ajax-sneer
16:35
11+
Liverpool verkozen boven Ajax: “Ik heb foute keuzes gemaakt”
16:20
16+
‘Jurriën Timber-schandaal in Engeland’
16:05
147+
Derksen wijst aan wie ‘gefaald heeft’ na vrijspraak Borsato
15:50
8+
Lof voor Ajax-huurling: ‘Voor gek verklaard, maar hij is echt goed’
15:19
13+
“Als ik Go Ahead in Europa zie spelen, denk ik elke keer: tja…”
15:18
43+
Opstellingen Heerenveen en PSV: Mauro Júnior plots absent
15:06
153+
PSV-selectie ‘kapot’ na ‘verschrikkelijk’ nieuws
14:51
38+
‘Tottenham biedt 35 miljoen op Eredivisie-spits’
14:36
26+
Boskamp hekelt ‘lijpzak’ na WK-loting
14:21
22+
Ueda stapte na duel met Telstar gelijk naar Te Kloese
14:06
81+
Van der Gijp: “Hij zei: Pa, ik praat niet meer met jou”
13:50
63+
Pijnlijke uitspraak Kaj Sierhuis over Ajax
13:35
54+
Gênante blunder rond Nederlands elftal tijdens loting WK
13:20
74+
‘Spaanse trainer Míchel neemt oud-Ajacied mee naar Amsterdam’
13:05
187+
“Er komt geen witte rook, Timber gaat weg”
12:49
66+
Bizarre kijkcijfers Vandaag Inside met Sinterklaasaflevering
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie