Steijn geeft twee talenten de kans tegen Augsburg

Foto: Steijn geeft twee talenten de kans tegen Augsburg

Ajax speelt zaterdagmiddag een oefenduel tegen FC Augsburg. Net als in de vorige wedstrijden krijgen in de achterhoede de talenten de kans om zich te laten zien aan trainer Maurice Steijn. De opstelling van de wedstrijd is inmiddels bekend.

Opstelling Ajax in oefenduel met FC Augsburg

Afgelopen week nam het Ajax van trainer Maurice Steijn het op tegen Anderlecht en Unterhaching. Tegen de Belgische ploeg gingen de Ajacieden onderuit en tegen het Duitse Unterhaching begon de club ook niet best. Een 0-2 achterstand werd toen omgebogen naar een 5-3 overwinning. Olivier Aertssen mag tegen Augsburg wederom samen met Jorell Hato aantreden als centraal duo. Deze twee krijgen veel kansen van Steijn in de aanloop naar het nieuwe seizoen. Verder krijgt Benjamin Tahirović de voorkeur boven Davy Klaassen. De aftrap is om 15:00 en de wedstrijd is te volgen via Ziggo Sport.

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie