‘Ronaldo’s salariseisen zorgen voor afgebroken onderhandelingen’

Foto: ‘Ronaldo’s salariseisen zorgen voor afgebroken onderhandelingen’

Cristiano Ronaldo staat nog onder contract bij Juventus. De vraag is echter voor hoe lang dat nog is. Naar verluidt wil de onttroont Italiaanse landskampioen wegens de hoge kosten van de aanvaller de Portugees graag verkopen. Dat lijkt op dit moment nog makkelijker gezegd dan gedaan. 

Ronaldo is namelijk niet van plan om voor minder dan vijfentwintig miljoen euro (!) per jaar ergens te gaan voetballen. Dat salaris zou hij nu ook ongeveer verdienen bij Juventus, dat zelf óók nog zo’n 25 miljoen euro verlangt voor de Portugese sterspeler. 

Paris Saint-Germain en Manchester United zouden daardoor als laatste twee overgebleven clubs zijn afgehaakt. Volgens Don Balon willen deze clubs Ronaldo maximaal tien miljoen euro per jaar betalen. Dat vindt de Portugees te weinig, waardoor het zomaar kan zijn dat Ronaldo zijn laatste contractjaar bij Juventus ‘gewoon’ uitdient en daarna een transfer maakt. De enige club die waarschijnlijk wél aan de salariseisen van Ronaldo wil voldoen, zijn oude club Sporting Club Portugal, kan een dergelijk bedrag niet ophoesten en haakte al eerder af in de strijd om de handtekening van Ronaldo deze zomer. 

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie