PSV ziet na ‘mooi jaar’ ook hoofd jeugdopleiding vertrekken

Foto: PSV ziet na ‘mooi jaar’ ook hoofd jeugdopleiding vertrekken

Landskampioen PSV raakt na technisch manager Marcel Brands en mogelijk hoofdtrainer Phillip Cocu (gelinkt aan Fenerbahçe) nog een belangrijke schakel kwijt. Hoofd jeugdopleiding Pascal Jansen neemt afscheid in Eindhoven.

Jansen heeft besloten dat zijn toekomst op het veld ligt. “Ondanks dat ik een mooi jaar als hjo heb gehad, moet ik toch constateren dat het trainerschap, het dagelijks werken met een groep, dichter bij me staat”, zo laat hij weten op het digitale thuis van de Eindhovenaren.

Sinds maart was hij in gesprek met de PSV-leiding en uiteindelijk resulteerde dat in deze beslissing. “We hebben zijn conclusie geaccepteerd en zijn inmiddels bezig met de opvolging”, aldus algemeen directeur Toon Gerbrands. PSV schakelt nu snel door. “De verwachting is dat we per 1 augustus de nieuwe man aanstellen. Dat is op tijd voor de start van het nieuwe seizoen van de jeugdafdeling.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie