France Football: ‘PSG informeert naar Memphis’

Foto: France Football: ‘PSG informeert naar Memphis’

Memphis Depay heeft de clubs plotseling voor het uitzoeken. Volgens France Football heeft Paris Saint-Germain geïnformeerd naar de Oranje-international.

Het Franse medium schrijft dat PSG-directeur Leonardo heeft geïnformeerd naar de beschikbaarheid van Memphis. Op dit moment is er alleen oriënterend geïnformeerd, maar gezien zijn aflopende contract lijkt een deal zeker haalbaar. Lyon kan het geld ook goed gebruiken na het mislopen van een Europees ticket.

Sowieso liggen er nog geen officiële aanbiedingen op tafel voor de Oranje-aanvaller. Ook AC Milan, Borussia Dortmund en FC Barcelona zouden Memphis in de gaten houden. Daarnaast werd hij eerder op de dag al gelinkt aan het Italiaanse Internazionale.

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie