Burgemeester Halsema doet oproep aan Ajax-fans

Foto: Burgemeester Halsema doet oproep aan Ajax-fans

Vanmiddag werd duidelijk dat er geen fans welkom zijn in de Johan Cruijff Arena komend weekend voor het kampioensduel van Ajax tegen FC Emmen. Gevreesd wordt dat er daarom nóg meer mensen in het centrum zullen zijn om de wedstrijd op een terras te kunnen bekijken. ‘We moeten zónder mensenmassa’s laten zien hoe trots we zijn op Ajax.’

Burgemeester Femke Halsema vreest nog altijd festiviteiten met grote mensenmassa’s zodra Ajax kampioen wordt. “Er kunnen in de stad geen momenten plaatsvinden waarop de huldiging gevierd wordt. We zullen voorbereidingen treffen om mensen te ontmoedigen elkaar te treffen”, vertelde Halsema volgens Het Parool tijdens de raadscommissie Algemene Zaken vandaag.

Halsema wil niet dat er ná de wedstrijd alsnog veel mensen naar de Arena komen. “Ajax denkt na over een alternatieve huldiging die op televisie te zien is. Als stad zullen we, mocht Ajax officieel kampioen worden, zichtbaar maken hoe ongelofelijk trots we zijn op onze ploeg, zonder verzameling van mensenmassa’s.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

18:18
594+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Union: blessures slaan toe
18:04
23+
Ajax ‘laat na heel goede spelers te halen’: “Blijven in gebreke”
17:51
13+
Timber: “Maar op het veld is het oorlog, dat geldt voor hem ook”
17:35
12+
‘PSV zwaait derde aanvaller in korte tijd uit’
17:19
164+
‘Ajax verzekert zich van transfervrije komst Premier League-back’
17:03
53+
Marco van Ginkel vindt na zeven maanden nieuwe club
16:45
24+
Ajax-opponent waakzaam: “Ze willen altijd voetballen”
16:30
202+
‘Barcelona hakt Frenkie de Jong-knoop door’
16:15
81+
Gullit doet Feyenoord-onthulling: “In mijn tijd…”
16:00
517+
Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen AC Milan: Bosschaart bepaalt
15:45
39+
‘Contractverscheuring voor ‘kotsmisselijke’ Vandaag Inside-gast’
15:30
25+
AZ kijkt uit naar ‘zware strijd’: “Dat zegt veel”
15:15
309+
‘Toptrio weg bij Ajax’
15:00
32+
Ajax en Sparta THE BEST na Mislintat, PSV stelt teleur!
14:46
59+
Vink doet opmerkelijk boekje open over Jong Ajax en Jong PSV
14:30
185+
‘Joey Veerman móét weg bij PSV’
14:14
132+
‘Ajax-hervormingen op komst’
14:00
71+
Alex Kroes is de levenselixer voor Ajax
13:45
0+
Wéér KNVB-ingreep bij Utrecht tegen Ajax
13:29
830+
‘Stuntterugkeer voor Steven Bergwijn’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie