“Tien punten uit zeven wedstrijden is niet goed, dat geef ik direct toe”

Foto: “Tien punten uit zeven wedstrijden is niet goed, dat geef ik direct toe”

Vitesse heeft het dit seizoen moeilijk en op zaterdagavond werd er ook al niet van Fortuna Sittard gewonnen in de GelreDome. De Arnhemmers kwamen op achterstand door een wondergoal van Mats Seuntjens, maakten gelijk, maar konden niet doordrukken.

Oefenmeester Thomas Letsch wordt geciteerd door Voetbal International: “We hebben niet gewonnen van Fortuna, dan ben je teleurgesteld. Maar het is niet zo dat we geen kansen hebben gecreëerd, dat zou me wel zorgen baren. Maar we hebben niet gescoord, dat was het probleem.”

De Duitser gaat verder: “Of die tegengoal een fout van de doelman was, weet ik niet, ik moet het nog terugzien. Maar dat we snel achter komen, helpt niet. Dat zag je: geen vertrouwen in de ploeg. Na rust ging het beter, maar tien punten uit zeven wedstrijden is niet goed, dat geef ik direct toe, we hebben het moeilijk.”

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie