Erik ten Hag dringt er bij zijn ploeg op aan dat het zaterdagavond tegen Crystal Palace scherp moet beginnen. De oefenmeester is namelijk bang voor onderschatting, zo vertelt hij op de persconferentie van vrijdag.
Ten Hag vraagt om scherpte
Eerder deze week kwamen beide teams ook al tegen elkaar in actie, maar dan voor de League Cup. Manchester United slaagde erin om een 3-0 overwinning te boeken, al waren het geheel andere elftallen dan waarmee de clubs dit weekend aan zullen treden. Ten Hag is er dan ook van overtuigd dat het een andere wedstrijd gaat worden.
Waar Manchester United op de negende positie staat, heeft Crystal Palace slechts een punt minder en staat het op de tiende plek. “Beide kanten zullen anders zijn, maar we hebben geloof uit de wedstrijd van dinsdag gehaald. Ik weet dat de tegenstander op zoek is naar wraak en dat zal hun visie zijn”, stelt Ten Hag.
Blessureleed voor Manchester United
De hoofdtrainer baalt flink van de huidige ziekenboeg van de Engelse topclub. Lisandro Martínez, Sergio Reguilon, Aaron Wan-Bissaka, Luke Shaw, Tyrell Malacia en Amad Diallo kunnen er allemaal niet bij zijn vanwege een kwetsuur. Het betekent voor Ten Hag dat hij voor het thuisduel met Crystal Palace creatief moet zijn.
“We hebben de selectie voor dit seizoen al uitgebreid, maar vanwege het WK middenin het seizoen en de FA Cup is het een vol seizoen geweest. Veel van mijn collega’s hebben het al aangegeven, maar het is een overdaad aan wedstrijden. Spelers kunnen de overvolle speelkalender niet meer het hoofd bieden en daarom zijn er zoveel blessures.”
Wint Manchester United opnieuw van Crystal Palace?
- Ja, ik verwacht het wel
- Nee, ik denk het niet