Luke Shaw heeft zich na afloop van de moeizame 0-1 zege op Wolverhampton Wanderers lyrisch uitgelaten over Marcus Rashford. De Engelsman ontpopte zich tot matchwinner op Molineux.
Trainer Erik ten Hag had Rashford nog om ‘disciplinaire redenen’ op de bank gezet, maar als invaller bezorgde hij zijn ploeg de drie punten. “Hij is op dit moment heel goed bezig, extreem zelfverzekerd, erg positief en opgewekt. Dat is mooi om te zien.”
Rashford
Shaw vervolgt, voor de camera van BT Sports: “Iedereen kent de kwaliteiten die hij heeft, hij is van wereldklasse en hij kan een van de beste spelers ter wereld worden als hij zo doorgaat. Hopelijk doet hij dat ook. Voor nu gaat het erom dat hij de lat hoog houdt; consistentie is de sleutel om een topspeler te worden. Elke wedstrijd maakt hij het verschil.”
Rashford scoorde dit seizoen zes doelpunten, vorig seizoen stokte zijn teller nog op vier. United staat momenteel vierde in de Premier League.
Rashford is in potentie een van de beste spelers van de wereld
- Eens
- Oneens