Mauro Júnior gaat in op PSV-toekomst

Foto: Mauro Júnior gaat in op PSV-toekomst

Mauro Júnior is één van de uitblinkers dit seizoen bij PSV. Het maakt niet uit waar de aanvallende middenvelder geposteerd werd door trainer Roger Schmidt: hij leverde. De Braziliaan, die bezig is om een Nederlands paspoort te verkrijgen, stelt tegenover het Eindhovens Dagblad dat hij gelukkig is in Eindhoven. 

Er is daarom ook geen reden om te denken aan een snel vertrek. “Ik heb hier nog een lang contract en ben heel gelukkig. Gebeurt er niks geks, dan ben ik gewoon hier”, stelt de PSV’er. “Ik blijf blij met elke minuut dat ik het shirt van PSV mag dragen. Het is de club waar ik groot ben geworden en dat ik hier een prijs mocht winnen, is iets waar ik al van droomde toen ik als kleine jongen in Nederland kwam.”

PSV 

De grote doorbraak van Mauro kwam na het moment dat Schmidt hem wees op de backposities. “Daar heb ik heel serieus werk van gemaakt en het bleek me te liggen, aan beide kanten. Als rechtsback moet je wel anders dekken dan aan de linkerkant, maar in principe kan ik aan allebei de zijdes in het elftal spelen. Het was grotendeels nieuw voor me, al kreeg ik ook in Brazilië van mijn jeugdcoaches al te horen dat ik goed verdedigde in het midden van het veld.”

De Braziliaan is geliefd bij het Eindhovense publiek en wordt regelmatig toegezogen door de fans. “Ik word er sterker van en het geeft me iets extra’s. Als de supporters van je club zo waarderen wat je doet, is dat het mooiste compliment dat je als voetballer kunt krijgen.”

TIP: Pak bij Circus 1.14x je inzet als PSV van Willem II wint! Vergeet ook die €250 welkomstbonus niet!

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door SoccerNews.nl (@soccernews__nl)

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

00:19
21+
Suriname stunt met grote naam als nieuwe bondscoach
23:48
165+
‘Het liep totaal uit de hand, Genee schreeuwde en huilde’
23:31
89+
Opeens bizarre geluiden over Ko Itakura
23:07
47+
‘Nederland moet kappen met kritiek op Veerman’
22:46
40+
‘FIFA verpest WK 2026 met krankzinnige ticketprijzen’
22:31
52+
“Daar word je mee geboren en dat is bij Dolberg niet het geval”
22:20
136+
‘Overmars hapt naar adem: bizarre ‘nieuwe’ speler Ajax’
21:58
119+
Fans willen één man ‘nóóit meer in shirt PSV zien’
21:34
134+
ESPN walgt van ‘puinhoop in Nederland’
21:14
710+
‘Ajax zet Hélène Hendriks voor lul’
21:00
45+
Engelse media gaan los over tranen van Mohamed Salah
20:47
251+
Shocking: Arbitrage bij PSV-Heracles kent spelregels niet
20:26
229+
‘Luciano Valente is verliefd op Ajax’
20:13
26+
‘Mohamed Salah kan het niet meer opbrengen’
20:00
160+
‘Ajax verrast en meldt zich met bod in Premier League’
19:40
318+
Fans kotsen Feyenoorders uit na ‘krankzinnige’ actie rond Klassieker
19:24
18+
PSV met volledig nieuwe aanval tegen Heracles Almelo
19:15
34+
Marijn Beuker ‘liegt’ op LinkedIn-pagina
19:10
297+
‘Stije Resink kost Ajax enorm bedrag’
18:42
572+
‘Santi Giménez stunt met historische terugkeer’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie