Ten Hag waarschuwt misdragende Antony

Foto: Ten Hag waarschuwt misdragende Antony

Antony liet zich afgelopen donderdagavond van zijn slechtste kant zien door een flinke trap uit te delen aan een speler van Brighton & Hove Albion, tijdens de 1-0 nederlaag met Manchester United. De Braziliaan kwam goed weg met ‘slechts’ geel.

Erik ten Hag tikt Antony op de vingers

“Ik denk dat zijn passie een kracht is”, zegt trainer Erik ten Hag over zijn heetgebakerde pupil. “Natuurlijk moet je het op een bepaalde manier controleren. Je hebt passie en verlangen nodig om je wedstrijden te winnen en om duels in de wedstrijd te winnen. Dus, zoals ik al zei, ga niet over de top. Blijf gefocust op je spel en op wat het spel nodig heeft. Als hij dat doet, is hij een geweldige speler.”

Focus op de Champions League

Verder laat Ten Hag zich uit over de spannende strijd om de vierde plaats – en dus een ticket voor de Champions League volgend seizoen. “We willen erbij zijn omdat we willen strijden met de beste teams ter wereld. Dus we doen alles wat in onze macht ligt om dat voor elkaar te krijgen.”

Momenteel staat United vier punten boven Liverpool, met nog een wedstrijd extra tegoed. “Ik denk dat we tot nu toe een behoorlijk goede reeks hebben gehad. In onze laatste vijf wedstrijden hebben we vier keer gewonnen en één keer gelijkgespeeld. We hebben alles in eigen handen. Dus we moeten ons focussen op onze prestaties. Ik vertrouw mijn spelers, dus ik ben er behoorlijk overtuigd van, ja”, zegt Ten Hag, die weet dat CL-voetbal cruciaal is voor de transferplannen van komende zomer.

“Ik denk dat het altijd cruciaal is. We moeten in de Champions League zijn en het is een strijd omdat in de Premier League veel clubs erom strijden. We hebben de kracht en we moeten er ook voor vechten.”

London Stadium

Premier League

7 mei 2023

20:00

West Ham
Manchester United
Kansen zijn onderhevig aan verandering. Laatst bijgewerkt 7 mei 2023 19:57.

Antony verdient een disciplinaire schorsing hiervoor

  • Eens
  • Oneens
569+ Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

00:04
37+
Europa League-specialist Sevilla wint finale na strafschoppen van AS Roma
23:35
30+
Emmen-uitblinker geniet in Breda: “Die vijandigheid, daar houd ik wel van”
23:10
180+
Perez vol verbazing over Ajax-mislukking: “Hij werd zó snel afschreven”
22:53
213+
‘Overstap Benzema naar Al-Ittihad in kannen en kruiken’
22:30
22+
Ongelukkige eigen treffer brengt Sevilla langszij
22:13
98+
KNVB bestraft FC Den Bosch voor misdragingen fans
21:50
33+
Uitgerekend ‘konijn uit hoge hoed’ breekt ban voor AS Roma
21:30
97+
Play-offs mogelijk laatste kunststukje: “Die kans is wel groter dan dat ik blijf”
21:10
132+
Avonturier Brand over voetballen in Albanië: “Blij dat ik daar weg ben”
21:07
73+
‘City kijkt bij concurrent om transferdomper op te vangen’
20:42
64+
NAC houdt hoop voor return met Emmen door late goal
20:15
84+
Emmen op rozen in Breda door helpende hand thuisploeg
19:59
55+
Opstellingen Sevilla-AS Roma: reserverol Nederlanders bij Europa League-finale
19:52
0+
Voorbeschouwing: Vier Eredivisionisten vechten om één Europees ticket, wie deelt eerste slag uit?
19:36
99+
Conceiçao en Fábio Silva treffen Jong Oranje op EK
19:13
475+
Ajax-fans in rep en roer na uitlekken ‘lelijkste thuisshirt ooit’
19:00
902+
STEM op de LINKERCENTRALE VERDEDIGER | SN Team van het Seizoen
18:20
4824+
‘Oliemiljoenen voor Ajax’
18:00
316+
Taylor verslaat Ajax-statistieken Gravenberch en Frenkie de Jong
17:50
171+
‘Van de Ven staat voor absolute toptransfer’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie