‘Snel ontslag voor Henk van Stee bij De Graafschap’

Soccernews

Waar de geruchten al lange tijd de ronde doen over een vertrek van oefenmeester Henk van Stee bij De Graafschap, daar lijken deze geruchten waarheid te gaan worden. Het bestuur steunde de trainer al niet openlijk, hoewel de spelersgroep vorige week aangaf nog wel vertrouwen te hebben in de oefenmeester. Toch zijn volgens [i]De Gelderlander[/i] de dagen van de coach bij De Graafschap geteld.

Van Stee zou nog voor de wedstrijd tegen Roda JC van komende zaterdag aan de kant worden geschoven. Assistent-trainer Darije Kalezic zou dan voorlopig eindverantwoordelijke worden gemaakt van de [i]Superboeren[/i]. Van Stee zelf was dinsdag al realistisch; hij verwacht een vroegtijdig vertrek. “Ik heb het gevoel dat ze van me af willen. Want waarom rukken anders al die televisieploegen uit en waarom komt er geen duidelijkheid? Ik wil dat die er snel komt, maar er gebeurt helemaal niets. Dat is niet goed, want we spelen zaterdag wel een heel belangrijke wedstrijd tegen Roda JC.”

De Graafschap presteert ondermaats met een zeventiende plaats op de ranglijst. De lage positie komt vooral door een gebrek aan scorend vermogen. “We hebben gewoon drie punten te weinig. Hadden we er drie meer gehad, dan was iedereen gelukkig geweest. En als FC Volendam er drie minder gehad, was dat ook het geval geweest. Maar ze worden hier snel onrustig. Daarom zijn er hier de laatste jaren ook zo veel trainers gesneuveld.”

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

10:01
47+
Steijn voert één wijziging door in wedstrijdselectie Klassieker
09:46
16+
Haller: ‘Mislopen landstitel pijnlijker dan diagnose kanker’
09:32
54+
‘KNVB in opspraak: waar is het geld van de WK-veiling heen?’
09:11
56+
‘Antony moet deze week langskomen op het politiebureau’
08:55
267+
Voorzitter RvC Ajax: ‘Ik zit er volgende week nog’
08:43
82+
Bonje in Napels: ‘Osimhen klaagt Napoli aan’
08:32
90+
Ontbrekende VAR gooit roet in het eten bij Sarina Wiegman
08:20
477+
Tactisch advies voor Ajax: ‘Een stormram gebruiken’
08:03
437+
Mislintat heeft meer op zijn kerfstok: ‘Transfer Sosa topje van ijsberg’
07:48
213+
Oud-Ajacieden over chaos: ‘Je kunt Steijn weinig verwijten’
07:33
71+
United-fans lyrisch over basisdebuut Sofyan Amrabat
23:43
205+
Zorgen om supportersrellen: “De sector betaald voetbal is ziek”
23:34
80+
Barcelona morst dure punten bij Real Mallorca
23:11
285+
Manchester United door, speciale avond voor Van de Beek en Amrabat
22:43
42+
Bayern München zet Preussen Münster zonder moeite opzij
22:22
1997+
F-Side kondigt nieuwe actie aan: “We gaan door”
22:03
192+
Winnende Leeuwinnen stunten in slotfase tegen Engeland
21:41
313+
Ajax komt met positief nieuws over jeugdspeler
21:24
331+
Van Bommel haalt uit naar concurrent Janssen
21:11
769+
‘Ajax kiest voor tijdelijke constructie met duo’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie