Slot kreeg ‘gouden tip’: “Goed om naar anderen te luisteren”

Foto: Slot kreeg ‘gouden tip’: “Goed om naar anderen te luisteren”

Niet voor het eerst dit seizoen waren invallers donderdag bepalend voor Feyenoord in het Europa League-duel met Shakhtar Donetsk. Ezequiel Bullaude kende een goede invalbeurt en bekroonde dat met de gelijkmaker. Igor Paixão was daarbij de aangever en kon ook op complimenten rekenen.

Feyenoord-watcher Dennis van Eersel ziet dat Bullaude over een goede kwaliteit beschikt. “Hij is wel doelgericht. Bij Feyenoord Onder 21 heeft die ze regelmatig gemaakt op Varkenoord. Vorige week tegen FC Groningen raakt die de lat en daarna jast die er eentje in, maar telt die uiteindelijk niet. Dit is wel lekker voor hem. Het was een prachtig doelpunt. Ik hoop hem vaker te zien de komende weken.”

Wisselbeleid Slot

Bullaude scoorde op aangeven van Paixão, die eveneens als invaller binnen de lijnen verscheen. In de podcast van RTV Rijnmond vertelde voetbaljournalist Dennis Kranenburg dat de wissels niet op het conto van trainer Arne Slot hoeven worden geschreven. “Er was best een discussie langs de lijn.” Volgens Kranenburg had de oefenmeester twijfels over het inbrengen van de buitenspeler op steeds weer een andere positie. “Dan komt het een beetje over wat we met die jongen aan moeten.” Pusic bleek uiteindelijk de doorslag te geven. “Soms is het ook wel eens goed om naar anderen te luisteren, had Slot gezegd na afloop van de wedstrijd.”

Van Eersel stelt dat het een luxe is dat invallers nu voor Feyenoord het verschil kunnen maken. “We hebben bij Feyenoord wel eens tijden gehad dat elke wissel een verzwakking was voor het elftal. Die tijden zijn gelukkig voorbij. Feyenoord heeft best een brede selectie. Als iemand de vorm niet heeft, dan kan iemand anders invallen die het verschil wél kan maken. Dat is heerlijk voor een trainer.”

Kansen zijn onderhevig aan verandering. Laatst bijgewerkt 12 maart 2023 19:56.

Zie jij Feyenoord verder gaan in de Europa League?

  • Ja
  • Nee
483+ Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:42
73+
‘Napoli slaat slag met enorme sensatie’
23:16
14+
”Onuitputtelijke’ Giroud en Milan akkoord over contractverlenging’
22:52
28+
Room dolgelukkig na treffen met Messi: “Heel speciaal”
22:26
75+
Speeches Blind en Wieffer bij Oranje op beeld gevangen
22:00
53+
Ajax en Curaçao verlengen samenwerking
21:36
154+
UEFA straft Mauro Júnior voor tirade tegen Sevilla
21:12
329+
“Niet verwacht dat Feyenoord zich zou melden”
20:48
86+
Ten Hag lyrisch over illuster clubicoon: “Hij is de allerbeste”
20:24
496+
‘Feyenoord-fans krijgen alsnog slecht nieuws uit Rome’
20:03
60+
Getergde Mancini niet te spreken over Italiaanse aanwas Serie A
19:39
61+
Enrique haalt uit: “Ongedierte en gieren profiteren als het slecht gaat”
19:16
239+
Atlético bevestigt slecht nieuws over Memphis
18:51
328+
‘Ajax-legende wees terugkeer in zijn hoogtijdagen af’
18:40
508+
‘Feyenoord liet groot talent lopen’
18:21
569+
Rashford onthult hét verschil tussen Louis van Gaal en Erik ten Hag
18:11
155+
“In het westen hebben ze geen idee hoe groot Twente is”
18:00
253+
Vader Ansu Fati furieus op Barça: ‘Naar Real Madrid?’
17:47
524+
PSV krijgt forse UEFA-straf voor veldbestormer
17:30
613+
Van Seumeren stelt Feyenoord als voorbeeld: ‘Ben jaloers als de pest!’
17:14
131+
Vitesse komt met statement na Abramovich-onthullingen
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie