Santiago Giménez maakt in de Klassieker tegen Ajax opnieuw een uitstekende indruk. De Mexicaanse spits maakte een hattrick, waarmee de aanvaller zich nog meer in de picture heeft gespeeld van buitenlandse topclubs. Volgens BILD is ook Borussia Dortmund nadrukkelijk geïnteresseerd in Giménez en zat er zondag een delegatie van de Duitse topclub op de tribune in de Johan Cruijff ArenA.
SN Betrouwbaarheidsmeter:
Giménez weet scouts Dortmund te overtuigen
Het Duitse medium meldt wel dat Dortmund voorlopig nog geen actie onderneemt. De spitspositie is bij BVB momenteel goed bezet Sébastien Haller, Niclas Füllkrug en Youssoufa Moukoko. Van dat drietal zal eerst iemand moeten vertrekken en bovendien heeft Dortmund het geld voorlopig niet voorhanden om Giménez aan te trekken.
De Mexicaan heeft echter wel een dusdanige goede indruk gemaakt op de scouts van Dortmund, waardoor de spits op de shortlist van de Duitsers is terecht gekomen. Naar verluidt is er ook veel interesse vanuit de Premier League voor de Mexicaan, waar Arsenal, Chelsea en Tottenham Hotspur de aanvaller op het lijstje zouden hebben staan.
Miljoenentransfer voor Giménez
Feyenoord-watcher Martijn Krabbendam vertelde bij Vandaag Inside al dat geïnteresseerde clubs flink in de buidel zullen moeten tasten voor het aantrekken van Giménez. “Ik zou geen twintig miljoen euro zeggen. Dat gaat wel richting de 40, 50. Er was al heel veel interesse voor hem afgelopen zomer. Ze proberen dat hij de recordtransfer van Feyenoord gaat worden.” De teller van de aanvaller staat momenteel op negen doelpunten in zes Eredivisie-duels.
Voor welk bedrag moet Feyenoord Giménez laten gaan?
- 30 miljoen
- 40 miljoen
- 50 miljoen
- 60 miljoen
- Meer dan 60 miljoen