Grote paniek bij ADO: “Maandag is het geld op”

Foto: Grote paniek bij ADO: “Maandag is het geld op”

ADO Den Haag stevent in rap tempo af op degradatie naar de Keuken Kampioen Divisie. Een sportief drama, maar financieel zijn de zorgen nóg groter.

Voetbal International vat de situatie duidelijk samen: “Die is erg zorgelijk. De salarissen in de maand april zijn nog gewoon betaald. Maar nu is de kas leeg. De verwachting is dat komende maandag, 3 mei, niks meer betaald kan worden. Dus ook niet de dagelijkse boodschappen bij de grootgrutter. De club zal dan overgaan op uitstel van betaling.”

Daar voegt het medium aan toe: “Als er niet snel wat geld op de Haagse bankrekening wordt gestort, kunnen de salarissen in de maand mei niet meer worden uitbetaald. Er is meermaals bij de gemeente gevraagd om een overbruggingskrediet, maar deze houdt de boot voorlopig af. Maandag is het geld op. Failliet is het dan formeel nog niet, maar er moet snel wat gebeuren.”

United Vansen hoopt ADO te verkopen, waarbij een deal van 4,75 miljoen euro in de maak zou zijn. “2,1 miljoen euro moet direct worden overgemaakt aan ADO Den Haag. Andere betalingen zouden in termijnen richting UVS gaan. De Chinezen zouden overigens in de WSH-deal ook de komende jaren een percentage van de ADO-winst ontvangen.”

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

19:23
2+
‘Warme balletjes bij KNVB-bekerloting’
19:14
6+
‘Hansi Flick eist Frenkie de Jong-actie’
19:05
15+
‘Gefrustreerde Feyenoorder vertrekt alsnog’
19:00
30+
‘Steijn in de wolken na Mislintat-nachtmerrie’
18:47
45+
Hwang doet Feyenoord grote transferbelofte
18:31
32+
Farioli: “We weten dat ze gaan vechten”
18:15
12+
“Bij Feyenoord zag ik geen perspectief voor het komende halfjaar”
18:00
155+
‘Priske blijft bij Feyenoord’
17:48
36+
Bosz looft PSV-nieuweling: “Gif in zijn donder”
17:34
197+
Loting KNVB Beker: AZ en PSV ontlopen elkaar
17:16
126+
Telegraaf onthult ‘echte reden’ waarom VAR van PSV – Feyenoord af werd gehaald
17:00
12+
VAR-HOBBYISTEN, typisch Ajax en Priske OUT!?
16:48
130+
‘Boscagli wil niet verder bij PSV’
16:37
89+
Ajax moet kiezen en schrijft Matheus niet in
16:28
32+
Priske hamert op professionaliteit van spelers
16:13
61+
Van Dijk haalt uit naar Engelse pers
15:57
52+
Farioli positief over nieuwelingen én vertrokken spelers
15:15
56+
Feyenoord schrijft Hartman niet in voor de Champions League
15:12
16+
Salah-Edinne en Rensch hadden contact: “Als de mogelijkheid er is, moet je naar de club komen”
14:45
142+
‘Nieuwe toptransfer voor Xavi Simons’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie