Feyenoord shopt toch nog in Parijs en Köln

Foto: Feyenoord shopt toch nog in Parijs en Köln

Feyenoord heeft zich op Deadline Day nog versterkt met Youssef Amyn en Tidjany Chabrol Touré. Dat bevestigen de Rotterdammers vandaag op hun eigen digitale thuisfront.

Aanvaller Amyn wordt aangetrokken voor de Onder-21 van de Rotterdammers en komt over van de Duitse club FC Viktorian Köln. De pas negentienjarige Amyn had nog een contract tot medio 2023, waardoor Feyenoord een kleine vergoeding zal moeten betalen voor de aanvaller. De aanvaller kwam eerder uit in de jeugdopleidingen van VfL Bochum en Borussia Dortmund. Amyn is al in Rotterdam om zijn overstap rond te maken, zodat hij direct kan aansluiten bij de Onder-21.

Touré, een twintigjarige middenvelder, werd losgeweekt bij de Franse topclub Paris Saint-Germain en wordt ook gezien als een versterking voor de beloftenploeg van de Rotterdammers.

Coolen content

“Met het aantrekken van Youssef en Tidjany halen we twee getalenteerde spelers in huis voor Feyenoord O21”, zegt Rini Coolen, hoofd jeugdopleiding van Feyenoord. “Ondanks dat Youssef pas net 19 jaar is geworden heeft hij al behoorlijk wat ervaring opgedaan in het Duitse profvoetbal en is hij tevens jeugdinternational”, vervolgt Coolen. “Tidjany is een aanvallend ingestelde speler die op meerdere posities uit de voeten kan. Hij kwam het afgelopen seizoen uit voor de beloftenploeg van Paris Saint-Germain. Ook heeft hij al enkele duels in de UEFA Youth League achter zijn naam staan.”

TIP: Spelen de Eagles en Feyenoord gelijk? De odd is 5.10!

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie