‘Feyenoord-investeerders stellen duidelijke eis’

Foto: ‘Feyenoord-investeerders stellen duidelijke eis’

Feyenoord heeft zondag met 0-1 gewonnen bij Sparta Rotterdam. Het team van Arne Slot draait op alle fronten nog goed mee, maar toch heerste er deze week veel onrust in en rond De Kuip.

Blijft Union Berlin-Feyenoord zonder goals? Bij bet365 verdien je dan dertien keer je inleg!

Directeur Mark Koevermans kondigde per 1 december zijn vertrek aan, mede vanwege bedreigingen aan zijn privé-adres. Later werd bekend dat het project Feyenoord City op klappen staat. Emile Schelvis vindt het belangrijk dat er nu een weloverwogen besluit genomen gaat worden. “Heel veel mensen zijn het met mij eens dat Feyenoord een omslag nodig heeft in het bestuur”, zo stelt de journalist in RTV Rijnmond.

Er moet een structuur worden gemaakt om alle voorwaarden te creëren van een topclub. Dan willen investeerders er echt wel in gaan stappen, dat weet ik zeker”, aldus Schelvis. “Dat mensen echt beleid kunnen maken. Niet dat Ivo Opstelten er een vastgoedproject doorheen probeert te drukken met een nieuw stadion als centraal punt en niet dat mensen als Pim Blokland het technische beleid willen gaan bepalen. Als er echt weer vakmensen op de goede plekken komen, dan heeft Feyenoord de kans om weer een topclub te worden.”

Investeerders

Bij Feyenoord gaat het regelmatig om investeerders. Schelvis benadrukt dat er echt wel animo is, mits de club goed beleid gaat voeren. “Dan staan de investeerders echt klaar. Dat zijn de volgende stappen die Feyenoord nu echt moet gaan maken. Rijnmond had afgelopen vrijdag een geweldige uitzending waar alle nuances inzaten. Feyenoord gaat stoppen met het idee van het stadion.”

“Dat is geweldig nieuws en een grote opluchting voor iedereen die iets weet van wat Feyenoord financieel herbergt en van wat Feyenoord op dit moment mankeert. Nu kunnen ze stappen gaan maken. Gelukkig begin je op het veld langzamerhand de contouren te zien”, zo weet Schelvis.

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door Feyenoord SoccerNews (@feyenoord_soccernews)

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

12:35
5+
‘Nu al duidelijk waar Wellenreuther volgend seizoen keept’
12:27
29+
‘Feyenoord komt met transfer die Kuip laat ontploffen’
12:20
6+
‘PSV haalt ‘kanon’ als opvolger Dest’
12:04
11+
‘Ten Hag aast op krabbel ‘één van beste middenvelders van Eredivisie”
11:49
22+
PSV-vertrek staat vast: ‘Kon je tegen Go Ahead al wel zien’
11:35
13+
Klaassen mist twee Ajax-vertrekkers: “Grote aderlating”
11:20
17+
‘Beuker neemt Eredivisie-speler mee naar Brugge: 7 miljoen’
11:04
7+
’19-voudig international Oranje naar FC Den Bosch’
10:50
45+
‘Breaking news’ over Koeman, vlak voor WK
10:49
14+
‘Opmerkelijke transfer voor Speler van het Jaar van Groningen’
10:34
44+
Uitblinkende Serie A-Nederlander mogelijk terug naar Eredivisie
10:19
82+
ArenA beeft na ‘Jordi Cruijff-nieuws’
10:18
23+
‘AZ-verdediger voor 15 miljoen naar Bundesliga’
10:01
125+
Gijp: ‘Onbegrijpelijk dat Ajax, Feyenoord of PSV hem niet koopt’
10:00
3+
Op welke zender kijk je Manchester City – Crystal Palace live?
09:40
1+
Op welke zender kijk je de Coppa Italia-finale Lazio-Inter live?
09:23
19+
Bizarre beelden uit Saudi-Arabië: kampioensduel wordt oorlog
09:04
185+
‘Nieuwe back Ajax komt gratis naar Amsterdam’
08:45
13+
Drama compleet voor Arsenal na blessure Timber
08:26
86+
Plots woede om Advocaat en Van Persie bij Feyenoord

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie