Atlético Madrid haalt uit in Feyenoord-groep

Foto: Atlético Madrid haalt uit in Feyenoord-groep

Atlético Madrid heeft dinsdagavond een duidelijk signaal afgegeven in Groep E van de Champions League. De Spaanse topclub had geen enkele moeite met het Schotse Celtic: 6-0.

Tiental Celtic krijgt pak slaag

Gevoelsmatig was de wedstrijd na ruim twintig minuten al beslist. Atlético Madrid leidde op dat moment weliswaar ‘slechts’ met 1-0 dankzij een treffer van Antoine Griezmann, maar Celtic-aanvaller Daizen Maeda bracht zijn eigen team in nog grotere moeilijkheden door een rode kaart te pakken. Met tien man stond de formatie uit Glasgow voor een schier onmogelijke opgave in de Spaanse hoofdstad.

Celtic dacht de rust te halen met een minimale achterstand, maar vlak voor rust viel de 2-0 dan toch door toedoen van Álvaro Morata. De spits van het Spaanse team gaf Atlético Madrid daarmee de mogelijkheid om na rust uit te lopen naar een grote overwinning. Griezmann en Morata scoorden in de tweede helft nogmaals, waar Samuel Lino en Saúl Níguez zich eveneens trefzeker toonden.

Met acht punten doet Atlético goede zaken in Groep E van de Champions League. Celtic blijft op één punt steken en heeft een wonder nodig om nog te overwinteren in Europa.

Scoreverloop: 1-0 (6′) A. Griezmann, 2-0 (45′) Á. Morata, 3-0 (60′) A. Griezmann, 4-0 (66′) S. Lino, 5-0 (76′) Á. Morata, 6-0 (85′) S. Níguez

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:13
10+
‘Aan die tweede goal kon PSV niet veel doen’
22:55
109+
‘Shock: bliksemontslag Peter Bosz na Juventus-PSV’
22:55
17+
Jude Bellingham krijgt Etihad Stadium volledig stil
22:51
25+
Slordig PSV krijgt geen grip op Juventus en verliest in Turijn
21:46
52+
‘PSV-middenvelder verliest plek in Oranje’
21:20
103+
‘PSV’er aan het zuurstof na Juventus’
20:30
254+
Priske laat van zich horen na Feyenoord-ontslag
19:55
0+
Perisic en Obispo starten tegen Juventus, Malacia op de bank
19:39
117+
Driessen schrijft Feyenoord-kandidaat af: ‘Rvc wil hem niet’
19:19
105+
Van Bommel ziet Feyenoord-klus zitten: ‘Telefoon staat aan’
19:10
51+
Makkelie is des duivels: ‘Wat bezielt zo iemand?’
18:51
61+
Selectie Oranje voor Nations League-duels bekend
18:49
194+
De zorgelijke situatie van Huntelaar: “Die is echt ingestort”
18:29
133+
Mogelijke vierde ster zorgt voor verdeeldheid bij Ajax: “Geen calimeroclub”
18:09
74+
Jahanbakhsh gaat in tegen KNVB: “Volle bak op mijn enkel”
17:48
36+
‘Pechvogel Schuurs mogelijk nog langer aan de kant’
17:27
135+
‘Veel vraagtekens in België rond Union-Ajax’
17:17
20+
Voorbeschouwing AZ – Galatasaray: Turken zonder Oshimen naar Alkmaar 
17:10
73+
‘Basisspeler van Real Madrid blijft verdachte in seksschandaal’
17:00
89+
“Twente, een vervelende en arrogante club”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie