Livescore

FA CUP - 22 September

20:30
Hartley Wintney FC
Erith & Belvedere FC
20:30
Crawley Down Gatwick FC
Hendon FC
20:30
East Grinstead Town FC
Worthing FC
20:30
Cowes Sports FC
Weston-super-Mare AFC
20:45
Sunderland Ryhope CA FC
Prescot Cables FC
20:45
Lancaster City FC
Runcorn Town FC
20:45
Warrington Town FC
South Shields FC
20:45
Marske United FC
Trafford FC
20:45
Mossley AFC
Ramsbottom United FC
20:45
West Allotment Celtic FC
Hyde United FC
20:45
West Auckland Town AFC
Runcorn Linnets FC
20:45
Whitley Bay FC
Witton Albion FC
20:45
Radcliffe FC
Workington AFC
20:45
Scarborough Athletic FC
Ashton United FC
20:45
Frickley Athletic FC
Marine AFC
20:45
Whitby Town FC
Warrington Rylands 1906 FC
20:45
City of Liverpool FC
Morpeth Town AFC
20:45
Atherton Collieries AFC
Bamber Bridge FC
20:45
Longridge Town FC
Charnock Richard FC
20:45
Stalybridge Celtic FC
Bishop Auckland FC
20:45
Consett AFC
Stockton Town FC
20:45
FC United of Manchester
Pontefract Collieries FC
20:45
Tadcaster Albion AFC
Litherland REMYCA FC
20:45
Hednesford Town FC
Long Eaton United FC
20:45
Tamworth FC
Stourbridge FC
20:45
Quorn AFC
Matlock Town FC
20:45
Leek Town FC
Mickleover Sports FC
20:45
Grantham Town FC
Rushall Olympic FC
20:45
Nuneaton Borough FC
Loughborough Dynamo FC
20:45
Westfields FC
Worksop Town FC
20:45
Coventry Sphinx FC
Ilkeston Town FC
20:45
Banbury United FC
Carlton Town FC
20:45
Chasetown FC
Basford United FC
20:45
Tividale FC
Nantwich Town FC
20:45
Barwell FC
Bedworth United FC
20:45
AFC Mansfield
Gainsborough Trinity FC
20:45
Coalville Town FC
Sheffield FC
20:45
Buxton FC
Belper Town FC
20:45
Daventry Town FC
Evesham United FC
20:45
AFC Rushden & Diamonds
Newark FC
20:45
Shifnal Town FC
Alvechurch FC
20:45
Bromsgrove Sporting FC
Stratford Town FC
20:45
Hanley Town FC
Redditch United FC
20:45
Ely City FC
Biggleswade FC
20:45
Haverhill Rovers FC
Maldon & Tiptree FC
20:45
Walthamstow FC
St. Margaretsbury FC
20:45
Bury Town FC
Brightlingsea Regent FC
20:45
Dereham Town FC
Canvey Island FC
20:45
Kings Langley FC
FC Clacton
20:45
Stamford AFC
AFC Sudbury
20:45
Bowers & Pitsea FC
AFC Hornchurch
20:45
Long Melford FC
Cheshunt FC
20:45
Leiston FC
Biggleswade Town FC
20:45
Cambridge City FC
Stowmarket Town FC
20:45
Peterborough Sports FC
Enfield Town FC
20:45
Potters Bar Town FC
East Thurrock United FC
20:45
Harlow Town FC
Waltham Abbey FC
20:45
Royston Town FC
Wroxham FC
20:45
Leighton Town FC
Mildenhall Town FC
20:45
Welwyn Garden City FC
Bishop's Stortford FC
20:45
Coggeshall Town FC
Stansted FC
20:45
Barking FC
Dunstable Town FC
20:45
Brantham Athletic FC
St. Ives Town FC
20:45
Burnham FC
Northwood FC
20:45
Horsham FC
Kingstonian FC
20:45
Corinthian FC
Sevenoaks Town FC
20:45
Whyteleafe FC
Binfield FC
20:45
Chipstead FC
Deal Town FC
20:45
Staines Town FC
Walton Casuals FC
20:45
Frimley Green FC
Marlow FC
20:45
Little Common FC
Corinthian-Casuals FC
20:45
Haringey Borough FC
Tunbridge Wells FC
20:45
Haywards Heath Town FC
Hanwell Town FC
20:45
Cobham FC
Risborough Rangers FC
20:45
Ashford United FC
Bracknell Town FC
20:45
Bedfont Sports FC
Lewes FC
20:45
Hastings United FC
Chesham United FC
20:45
Steyning Town FC
Sheppey United FC
20:45
South Park FC
Bognor Regis Town FC
20:45
Merstham FC
AFC Dunstable
20:45
Chertsey Town FC
Leatherhead FC
20:45
Chatham Town FC
Southall FC
20:45
Chalfont St. Peter AFC
Farnborough FC
20:45
Margate FC
Hayes & Yeading United FC
20:45
Fairford Town FC
Sholing FC
20:45
Cinderford Town AFC
Royal Wootton Bassett Town FC
20:45
Chichester City FC
Cribbs FC
20:45
Aylesbury United FC
Moneyfields FC
20:45
Taunton Town FC
Wantage Town FC
20:45
Winchester City FC
Clevedon Town FC
20:45
Tadley Calleva FC
Truro City FC
20:45
Barnstaple Town FC
Wimborne Town FC
20:45
Yate Town FC
Bristol Manor Farm FC
20:45
Merthyr Town FC
Poole Town FC
20:45
Frome Town FC
AFC Stoneham
20:45
Christchurch FC
Dorchester Town FC
20:45
Swindon Supermarine FC
Shepton Mallet AFC
20:45
Saltash United FC
Cirencester Town FC
20:45
West Bridgford FC
Halesowen Town FC
21:00
Skelmersdale United FC
Bootle FC
21:00
Lowestoft Town FC
Aveley FC

KEUKEN KAMPIOEN DIVISIE - 22 September

18:45
SBV Excelsior
Telstar 1963
21:00
FC Den Bosch
MVV Maastricht

UEFA CHAMPIONS LEAGUE - 22 September

21:00
FK Krasnodar
PAOK FC
21:00
SK Slavia Praha
FC Midtjylland
21:00
Maccabi Tel Aviv FC
FC Red Bull Salzburg